Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adnátok el így autót?

Adnátok el így autót?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy árultok egy kocsit 1 millió Ft-ért.. jön egy vevő,aki pl 600 000Ft-ot ad kézbe és a többit úgy kérné,hogy részletekben (hitelmentes alapon) nyilván mindenféle papír írásával,hogy fizetni fog,akkor is ha nem .. így eladnátok a kocsitokat?
2015. okt. 18. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem aludnék jól. :D
2015. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neem, csak ismerősnek, viszont meg ismerősnek alapból nem adok el autót, mert nem szeretném nap mint nap látni a volt autómat.
2015. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! Családtagnak igen, esetleg barátnak is, de idegennek tuti nem.
2015. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem - a bármiféle papír sem garancia arra, hogy fizetni fog. Én meg nem fogok rendőrségre meg bíróságra szaladgálni. Majd ha a kialkudott összeget egyben hozza, akkor viheti a kocsit.
2015. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Csak kp.
2015. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Isten igazából nem tudom mi az igazán jó megoldás, de én az egyszerűség híve vagyok.

Az autó 1.millio Ft. Jön a vevő, az autót kipróbálja, tetszik neki. Kell, vinné. Adja a pénzt, megszámolom, (reméljük nem hamis) papír aláír, forgalmi és kulcs átad, és szevasz. Ha nincs annyi pénz, nincs miről beszélgetni.

Primitív hozzáállás? Az, de csak így szabad.

Ennyi.

2015. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert úgyis jön olyan, aki kitudja fizetni a teljes összeget. Aki meg 1millióból, csak 600at tud lerakni, az nem 1millióért akarjon autót venni, vegyen 3-400ért a maradékot meg költse átírásra szervizre. Szerintem ne add el ennek az embernek.
2015. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!