Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok felnőtt ember miért...

Sok felnőtt ember miért verseng vérremenően, hogy az 500 ezres 20 éves Golfja, Passatja, Civicje, vagy BMW-je menőbb?

Figyelt kérdés
Mikor az összes egy hatalmas fospudva?
2015. okt. 30. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs mindenki elkényeztetve, és szinte mindenkiben benne van az hogy minden más szar, csak az övé a legjobb nemcsak kocsiban de más tárgyaknál is.
2015. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Mivel jársz sárga vagy kék busszal?

Gondolom sárgával így nem csak kocsid nincs, de vidéki is vagy!


És a BMW a jobb, mert RWD! Abból is csak a sor6 benzin!

2015. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert tobb ezer évig az eroszakkal és versengéssel tudtunk csak túlélni amit néhány év civilizáció nem tud kiolni belolunk.
2015. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
71%
Ha arra gondolsz , hogy miért akar valaki letolni egy drága autót maga elől egy 500 ezres valamivel én csak saját példámat tudom mondani ha 500 ezresbe ülök vagy ha 5 millásba akkor is azért tolom le mert van szélső sáv is ahol szüttyöghetsz a menőnek hitt új autódban(gondolom ezért írtad) én meg mennék saját dolgomra és nem érek rá egy Porsche mögött sem néha ! hozzátenném teherautóval sem az csak 90-et megy végre mert limitálva van de azt tartom mindenhol !
2015. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

A legtöbb emberben ott van az elfojtott agresszió ami vezetés közben kijön.


A legtöbben a hétköznapokban etikának, illemnek, neveltetésnek, megfelelési vágynak stb.. alávetjük magunkat és így az a fajta a düh amit nem tudunk/akarunk az embertársainkra rázúdítani az erőteljesen kijön a volánnál.


Vezetés közben nyilván a kötelező szabályokon kívül nem kell senkire tekintettel lenni, nem kell illemet betartani, azaz főleg autópályán és autóúton az erősebb kutya bszik elve érvényesül.


Ami valahol belénk van kódolva, még ha mi látszólag értelmesebb állatok is vagyunk.


Teljesen mindegy a körítés, hogy az most 2-es Golf-ból tesszük vagy Porsche 911-ből.


Minden társadalmi rétegben tapasztalható ez...


Saját példámból kiindulva autópályán, én frusztrált 3-as BMW sofőrként letolom a Swift-et meg a Golf-ot az útról, 5 percre rá engem tol le az útról az X6-os...


Csak a díszlet változik az alap probléma adott.

2015. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mikeXxX ***** válasza:
5# van benne valami amit mondasz de én csak szimplán nem érek rá valamint már 3,5 millió km a hátam mögött balesetmentesen na jó engem már törtek össze illetve 1X még friss jogsival bámultam a csajokat és kb 10-el neki gurultam az előttem lévőnek ! egy bizonyos km után engem a tökölés frusztrál egy kicsit csak főleg , hogy sosem érek rá de ha nálam gyorsabb valaki azt elengedem (és ezzel semmi bajom mint sok embernek) persze ritka személyautóval legalábbis !
2015. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Koaxk Ábel ***** válasza:

" egy bizonyos km után engem a tökölés frusztrál egy kicsit csak főleg , hogy sosem érek rá de ha nálam gyorsabb valaki azt elengedem"


A tökölés engem is frusztrál ezért mindig dinamikusan haladok, és én is elengedem azt aki nálam gyorsabban akar menni.


Nem vagyok álszent, legtöbbször én azért haladok gyorsan, mert szeretem a tempót, nem feltétlenül az az x idő motivál amivel hamarabb elérem a célom.


Amúgy azt megfigyeltem, amikor tényleg azért száguldozom, mert időre kell odaérnem és rá is parázok, na akkor tuti nem is haladok, minden balfsz elém jön.

2015. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a bmw görcsölhet előttem, hiába erősebb.Városon belül 50, városon kívül 90-120-at szoktam menni.Utálom mikor előttem nyomorultkodik valaki 70-80-al mert épp esett két csepp eső,vagy leszállt egy pici köd.Azért mert valakinek telik drága autóra,az nem azt jelenti hogy tudja is vezetni.
2015. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Magyarországon az autó még mindig hatalmas presztízsnek számít.

ha te egy pár százezres BMW-ben ülsz, lényegtelen hogy egy fillért nem érő üzemanyag és pénztemetőről van szó, onnantól te már felsőbbrendűnek számítasz.

ellenben azzal, aki eljárkál egy zsír új Swift-el negyed annyiból, 10x olyan hosszú élettartamon át.

legalábbis az emberek nagy része így gondolkodik.

2015. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beviz Elek ***** válasza:
Ez téged miért érdekel? Ha annyira rosszak azok a kocsik akkor miért bánt téged ha nekik tetszik?
2015. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!