Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok felnőtt ember miért...

Sok felnőtt ember miért verseng vérremenően, hogy az 500 ezres 20 éves Golfja, Passatja, Civicje, vagy BMW-je menőbb?

Figyelt kérdés
Mikor az összes egy hatalmas fospudva?
2015. okt. 30. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

Miért ne? én is szívesen "versengek" bárkivel :) 300 lóerőig :) motorral persze nem. :)

Ma is mentem egy kört, de sajnos délután be volt dugulva a kedvenc utam, eddig mindig horogra akadt valaki, de ma nem :) ezért egyedül csapattam egyet, de nagyobb élmény is volt még most is bizsereg :)

2015. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

AMúgy tényleg nem lenne rossz ha a sok csiga beállna egymás mögé a külsőbe.. nem mindegy, hogy 70.el tötyögsz vagy 50-el? várd k ia sorod. a külsőbe valaki 150 el zúzna ennyi.

de nem idegeskedek már ezen mióta normális kocsim van, legalább több időt ülök benne :)

2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
belsőbe*
2015. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jómagam is BMW-t hajtok, nem is régit, mégse érzem, hogy bármit kéne ezzel bemutatnom. Nem azért van, hogy mának mutogassam, hogy megy stb, hanem azért mert tetszik, kényelmes és ezt akartam venni.


Akinek meg az jelenti a " menőséget " vagy hogy fogalmazzak, hogy képes tövig nyomni a pedált, nem zavarja az se ha közbe az autó szétesik körülötte... hát egészségére. Részemről míg nem veszélyeztet vele senkit addig hadd csinálja, max röhög rajta egy kört a legtöbb ember, hogy mit erőlködik.

2015. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tetszett, lehet lájkolni a kérdezőt? :D
2015. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most se tudjuk a kerdezo mivel jar.

Busz? Vonat? 28as csepel?

2015. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!