Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felicia folyamatosan gyujtason...

Felicia folyamatosan gyujtason van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Történet: akku csere, de az uj nem volt jo, igy ment vissza a regi. Gyujtasra raktam, majd füstölés a rádió felől, saru le gyorsan. Biztositekok oké. Saru vissza és a motorternel is fust. Motorbiztositek kicspva. Bele ujat amit egybul kicsapott. Radio lekot es kabeleket egymastol tavol. Bizti vissza es utana mar nem csapta le, hanem folyton gyujtason van meg ha a kulcs sincs benne. Onindito porog, generator porog, de motor nem indul. Égett kabelt sehol nem látok. Hol lehet a baj? A legkozelebbi villamossagis 2 hetre be van tablazva. Ja.. az akkut bem raktam be fordítva , és új akkuval is probaltam, tehat akku kilove. Felicia 1.3 mpi a kocsi. Valaszokat otleteket koszonom

2015. nov. 19. 07:51
1 2
 11/14 Tomcatters ***** válasza:
Ha immobiliseres ,akkor barmi mas kabel is sajnos
2015. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha nincs benne az imo box vagy mi a fene? Mert elmeletileg csaj a gyujtaskapcsoloban van vmi magnes, ami nem engedi, hogy mas kultssal inditsd.
2015. nov. 19. 18:24
 13/14 A kérdező kommentje:
Na, uj gyujtaskapcsolo bekotve, és ahogy ratolom a bikakabelt, egyből porgeti az oninditot, ugy, hogy még a kulcs sincs benne.Fogalmam sincs hol bontsam le a kábeleket , vagy hol lehet zarlat
2015. nov. 19. 19:46
 14/14 A kérdező kommentje:
Elkezdtem meregetni az akkun. Saru nelkul 3amper merty gyenge alapbol, saru rá és 1re leugrott és filyton csökkent gondolom a folytonos gyujtas miatt, motorteben darabonkent generator stb saru le, de ugyanazok az ertekek, utana az ecu kabel le ami megy az oninditohoz, es visszaugrott 3ra, akkor az ecu csati es a gyujtaskapcsolo kozt lehet a zarlat?
2015. nov. 20. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!