Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autószerelő azt mondta...

Egy autószerelő azt mondta nekem, hogy a Suzuki Swift (a régi és az újabbak), Wagon R, Ignis nem autók, hanem csak közlekedőedények. Igaza van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A szerelőd csak irigykedik, mert biztos nincs 6 milliója egy új Suzukira és csak használtat tudna venni olyan típusból amiből nagyon sok van az utakon.


"lehetne írni és most le is írom, azok a tipikus Suzukis hazugságok, hogy nem romlik el, hogy olyan keveset fogyaszt hogy szinte termeli a benzint, hogy kemény versenygép, hogy szépség "


Nekem új Vitarám van, szerintem gyönyörú autó, nem lehet azt mondani rá hogy nem szép. Jobban gyorsul mint a volt Ignisem, ami nagyon nagy szó. Könnyű a kaszni és nagyon szuper motor van benne. Az eddigi 1800 km alapján az átlagfogyasztás 5,5 liter, Budapesten lakom. Szóval ezek nem hazugságok, de irigykedni tovább is lehet, csak kissé kicsinyes.


"Suzuki VS Bmw, már egy modnatban is említeni nevetséges"


Valóban nevetséges, ha egy új, 10 millió fölötti BMW-ről beszélünk. De amikor valaki a BMW-t említi, akkor inkább az agyonhasznált 20 éves konstukciókra gondol az ember, szóval akkor is nevetséges egy mondatban említeni, de inkább a másik oldalról.

Az őj Suzukik pedig nagyon jók a biztonság szempontjából is, kategóriájában szinte minden riválist lenyomnak a törésteszteken.


A kérdést szerintem csak kitaláltad, ilyet nem fog neked szerelő mondani.

2015. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Meg ha nincs alapja amúgy sem terjed el róla, hogy megbízható.
2015. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Bajer ***** válasza:
47%
Nincs igaza. A Trabant, Wartburg, Lada, kispolszki és az összes Suzuki modell mind egytől egyik autók. Az autó ott kezdődik, hogy van 4 kereke és 1 motorja. Ez csak előítélet a szerelőtől.
2016. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!