Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autószerelő azt mondta...

Egy autószerelő azt mondta nekem, hogy a Suzuki Swift (a régi és az újabbak), Wagon R, Ignis nem autók, hanem csak közlekedőedények. Igaza van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 14:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire ez a megsértődés, nem csesztette senki a Suzukit.

Vannak más Suzukik is, de ha nem tűnt még fel, azok nincsenek megemlítve a kérdésben.

Az sem tűnt fel biztosan, hogy maga a Suzuki főnöke is ezt az elvet vallja, hogy egyszerű direkt olcsón összerakott helyváltoztató eszközöket gyártanak.

Felszeretségi szintekről végképp nem volt szó.

A szerelőről pedig, szeretnél te legalább annyira "szakbarbár" lenni (vagy bármelyik itt a gyakorin okoskodó válaszoló). Márkaszerviz vezető és olyan hiba okokat megállapít tapasztalatból és logikából, amiket más még prémium autós szervizek szerelői sem képesek.

Nem csak ettől a szerelőtől hallottam már, hogy a Suzukik csak ilyen céleszközök és nem olyanoktól akiknek kevés munkájuk lett volna.


Amit bántásból lehetne írni és most le is írom, azok a tipikus Suzukis hazugságok, hogy nem romlik el, hogy olyan keveset fogyaszt hogy szinte termeli a benzint, hogy kemény versenygép, hogy szépség (ez az utolsó szokott a legjobban megnevettetni, de a többin is lehet derülni).

2015. nov. 19. 21:05
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

"tipikusan megjelentek azok a proli trollok (5 és 8), akik még itt is képesek bmw-t emlegetni. Kaptak szép pirosat."


Se proli nem vagyok, se troll. Sőt a másik kérdező sem az.


Viszont arra próbáltam rávilágítani, hogy a többség számára jobban hangzik egy BMW mint egy Suzuki. Még egy szakadt németből importált agyonhasznált autóval is elmondhatja a "proli" hogy "BMW-m van vazze" a többi meg csodálja. Míg ha valaki azt mondja hogy van egy Suzukija, arra senki nem kapja fel a fejét mert a szomszédnak is van egy.


De ahogy látom van akinek szelektív látása van és csak azt olvassa el amibe beleköthet...

2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Na meg igazából nem tudom minek tetted fel a kérdést, ha aztán megválaszolod magadnak, és mindenki mást lefikázol... :D
2015. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok megsértődve,csak már nagyon unalmasak ezek az idétlen,de ettől függetlenül naponta többször feltett kérdések!!


És akkor most mi történt,hogy a Suzuki főnöke azt mondta,hogy ezek egyszerű direkt olcsón összerakott autók!!Mintha ezt eddig nem láttuk/tudtuk volna!!Vagy ha ezt a főnök mondta akkor holnaptól olcsóbb lesz a kenyér?


A szerelőről pedig, szeretnél te legalább annyira "szakbarbár" lenni...nem!!Hidd el NEM szeretnék!!

2015. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem fikázok le mindenki mást, csak megint jössz a Bmw-ddel. Benne van a kérdésben? Nem, a kérdésben Suzuki van (abból is csak az egyszerűbbek). Azt sem értem hogy jött ez neked, ez a fétised és a másiknak is (az 58%-osat most csak bmw-s kérdéseknél látom fikázni)? Most egy másik kérdésnél olvastam, hogy vita volt erről (Suzuki VS Bmw, már egy modnatban is említeni nevetséges) és le volt írva, hogy 500ezer Suzuki VS 50ezer BMW fut az országban. Az 500 ezer Suzuki között is gyanítom 10ezer ha új van akkor nagyon sokat mondok, a többi 400ezer db Suzuki szakadt vén gebe.

Melyik a prolik autója?

Ezzel vita lezárva.

Vitázhatsz még irrelenváns dolgokról, ha szeretnél még több piros szemafort.

Nem fikázok le mindenki mást, csak aki már alapállásban sértésnek veszi a kérdést, vagy jön széttrollkodni az inkább egy pszichológusnak panasszkodjon, ne itt, ne ide.

2015. nov. 19. 21:43
 16/23 A kérdező kommentje:
# 14 - Persze, mert nem vagy szerelő, hanem egy botcsinálta amatőr gyakorikérdések tanácsadó, ez a "tanácsaidból" is látszik (gyengébbek és a szarkazmust nem értők kedvéért valójában nem szakbarbár, hanem aki név szerint is ismeri, az kapalot emel a tudása előtt)
2015. nov. 19. 21:46
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Hát te hülye vagy kérdező.
2015. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé megváltozott ez az oldal az elmúlt időkben......Vagy csak divat lett itt vergődni,meg mindenkit leosztani/ trollnak nevezni/hozzá nem értő kötekedő hülyének titulálni csak azért,mert a kérdező nem azt a választ kapta amit olvasni/hallani/látni szeretett volna,vagy amit elképzelt!


De hagyjuk is inkább az egészet...majd erre megint úgyis írsz valami frappánsat,te a nagy szakértő!!Meg természetesen lepontozod!De nyugodta,ennyi örömöd van úgyis az életben!Kár hogy a kérdéseket meg a kérdező kommentjeit nem lehet pontozni!Amúgy meg csak azt nem értem,hogy ha ennyire ügyes-okos-tájékozott vagy,akkor minek kérdezgetsz itt tőlünk a proliktól?!

2015. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg csak azt nem értem,hogy ha ennyire ügyes-okos-tájékozott vagy,akkor minek kérdezgetsz itt tőlünk a proliktól?!"


A prolizást meg egy másik válaszoló dobta be előttem, és a kérdésben szerepelő autómárkán kívül még bedobott egy másik márkát telejsne felslegesen, ezek után úgy gondoltam, hogy viszont prolizom, mert megérdemli.

2015. nov. 19. 23:06
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha az alakjukat nézzük, akkor ezen az alapon kismillió másik autó is kád, a sedánok meg még jobban... még szerencse, hogy nem fejjel lefelé használjuk az autókat... :D


Amúgy jómagam is részt veszek ennek a dolognak egy érdekes szegletében. Könnyen lehet, hogy az enyém az ország egyetlen Kizashi-ja ami 6 sebességes manuális váltót kapott. ( Elég messziről került ide, mindössze az óceán másik feléről. ) De megszámolni nem tudom, már hányszor jöttek oda hozzám, hogy honnan ez az autó, merthogy ilyet még nem láttak, főleg miután az emblémát is megpillantották. :D Könnyen lehet, jobban kitűnik a tömegből mint bármilyen prémium márka vagy drága autó. :)

2015. nov. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!