Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális hogy első autónak...

Az normális hogy első autónak nem szeretnék mást?

Figyelt kérdés

Az normális hogy első autónak nem szeretnék mást venni mint egy Audi A6 2.5 TDI -t 2003-2005 körül a c5 csakis a 180 lovas verzió.

Nos egyszerűen szerintem ennél szebb autó nem létezik.

Bejön a formája, a kinézete,a belseje,és egyszerűen minden rajta.

Nameg a hangja az a szép klop klop klop ....

Valószínüleg azért tetszik annyira mert kisebb koromban volt egy ilyenünk akkori időben a szalonból.

Más autót is vehetnék pedig újabbat a keretem megengedi, de egyszerűen semmelyik más autó nem jön be,nem tudom miért.

Nos mi a véleményetek ?



2015. nov. 22. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A saját pénzeddel azt csinálsz, amit akarsz - ennyi az én véleményem. De kezdő vezetőként óvatosan, ésszel tessék közlekedni.
2015. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most panaszkodni, vagy dicsekedni akartál?

Ha az első, rakasd rendbe a kapcsolatodat apáddal, sok pszichológus szakosodott erre.

2015. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem normális. Már csak azért sem, mert friss jogsival az első autót ütni-vágni fogod. Persze a te pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz.
2015. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én pl. nem "ütöttem vágtam" az első autómat, konkrétan 6 év után egy karc nélkül adtam oda nővéremnek.


Nekem is tetszik amúgy a C5, de elképesztő nehéz lesz nem lefingottat találni belőle.

2015. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elnézem te ezt már kitaláltad,és eldöntötted hogy te ezt veszel és kész....csak akkor nem értem mi a kérdés?!?!?
2015. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális vágyni valamire? Aztán majd úgyis a lehetőségeidnek megfelelő autót fogsz venni és az nem biztos hogy A6-os Audi lesz, vagy ha igen akkor az valami széthajtott lom lesz, mert 10-12 év alatt ezekkel jellemzően már 3-400 ezer kilométert mentek. Vagyis anyagilag és idegileg is megterhelő lesz a birtoklásuk, de majd rájössz.
2015. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó kocsi, jó a motor is benne. de nem elsz egy versenyautó.. 10 alatt megy 100-ra, enyém 7 alatt van de még mindig azt érzem lehetne benne több erő..
2015. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, #6 ki mondta neked hogy valami lefingott szemetet akarok venni "öccázé" ?

1.5-2 milliót szánok rá.

2015. nov. 22. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen a szerelem. Van az autób×zi, és van az, akinek mindegy mi, csak vigye el őt A-ból B-be. Rasztafári vesz egy lefingott Ford Fiestát és jól van, elviszi őt a korvintetőre, meg kiugrik vele az ósünbe, átmegy a haverhoz egy kis bobmerlire, oszt csókolom. :D És van az, aki meglát egy típust, és nem tágít mellőle, még akkor sem, ha tudja jól, hogy egy feneketlen pénznyelő.


Meg ott van a money saver, minél kisebb motor, minél kevesebb fogyasztás, minél olcsóbb szerviz/alkatrész, és maga az autó is legyen szinte ingyen, de megbízható is legyen, stb.

2015. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Az a véleményem hogy kit érdekel. Nem tettél fel semmilyen kérdést, csupán ismeretlenül ide jöttél elmondani, hogy ilyen régi autót szeretnél magadnak. Szükséged volt valahol egy kis elismerésre, úgy gondoltad a gyakorikérdéseken meg is kaphatod életed elismerését, azonban ez olybá tűnik elmaradt.
2015. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!