Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb motor,...

Melyik a legolcsóbb motor, ami teszi a dolgát (bőven elég a 30-40km/h is), de mégse romlik el minden nap?

Figyelt kérdés
Babettát néztem ki elsőnek, de mindenki azt mondja rá, hogy nem éri meg venni, mert már nagyon régi, javítgatni kell mindig

2015. dec. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Yamaha Jog; Honda Dio
2015. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Babettát néztem ki elsőnek, de mindenki azt mondja rá, hogy nem éri meg venni,"........mennyire igazuk van!
2015. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is Hondát vagy yamahát ajánlok, és csakis robogót!
2015. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16" kerek alattit ne!


Ha a pedalos tetszik akkor ktm hobby, puchs maxi, peugeot103

Dragabbakbol scarabeo vagy liberty.

2015. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Yamaha Jog
2015. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy normális állapotú Simsontól ma sem kell jobb.A Babi felejtős,nekem volt 2 is,ingyen sem kelle többet.
2015. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én viszont-ha nem fontos, hogy váltós legyen- a babettát is tudnám ajánlani, de csak akkor ha nagyon jó állapotban van, amúgy ha nem értesz a javításhoz, akkor inkább egy újabb robogót vagyél.
2016. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: Simson Schwalbe, esetleg Star.

A robogók felejtősek használtan, többnyire mind össze van kókányolva, drága alkatrészek, stb.

2019. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!