Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan felfüggesztés...

Létezik olyan felfüggesztés amit lehet használni rallyra, driftre és versenyzésre?

Figyelt kérdés
mindhármat hobbiszerűen akarom csinálni
2015. dec. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek így külön,hogy versenyzés mégis mit takar?!?!Ezek szerint a rally meg a drift nem az?!?!

Egyébként meg minden autósportnak meg van az oda való futóműve!Nyilván a drift futómű nem jó rallyzni stb........

Amit kérdeztél nagyjából olyan,mintha azt kérdezném létezik-e olyan gumi amivel lehet menni murván havon aszfalton?

2015. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A versenyzéssel pálya vagy utca versenyre gondoltam. Azt tudom hogy más futómű kell de én nem akarok egy d1 szintű drift autót vagy egy wrc szintű rally autót, csak egy hobbi autót amit mindenre tudok használni. És szerintem van olyan rally futómű amivel lehet valamilyen szinten driftelni, de ebbe nem vagyok biztos, ezért írtam a kérdést. Rallyzni kb úgy akarok hogy kimegyek valami földútra és ott autókázok egy kicsit, és driftelni is csak úgy hogy ha van kedvem akkor 1-2 kanyarban driftelek egyet.
2015. dec. 11. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom mégegyszer!Olyan NINCS,hogy egy autót mindenre tudsz használni!

Ehhez a határban a földúton való csapatáshoz meg én hozzá sem nyúlnék az autóhoz!Illetve azt,hogy "kimegyek valami földútra és ott autókázok " nem nevezném rallyzásnak......

2015. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!