Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autot munkaba jarok/var...

Diesel autot munkaba jarok/varosban hasznalok! Volt problema az autoval a rovid tavok miatt?

Figyelt kérdés

Auto vasarlas elott allok, en szemely szerint dizelt vennek, az alacsonyabb fogyasztas es egyeb nekem jobban tetszo tulajdonsagai miatt.

Akit kerdeztem az temaval kapcsolatban, mindenki megprobalt lebeszelni rola, mert ha nem megyek egyinditassal kegalann 40-50 km-t, akkor hamar elromlik a dizel auto, es javitani kell, de eddig konkret peldat nem tudok, hogy valaki emiatt kellett volna sokat javitsa az autojat.

Nektek mi a tapasztalatotok?



2015. dec. 13. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha van eszed, akkor a dízellel sem lesz semmi bajod. Beindítod, indulás előtt 2-3 percet ketyeg alapjáraton, aztán szépen indulsz vele, nem pörgeted, nem huzatod amig nem üzemmeleg a motor, meg télen teszel bele egy normális akkut ami bebírja tekerni nyögés nélkül. Nekem télen a garázsban is 23-26 fok van, mikor mennyire tekerem a villanykályhát, így az indítással nincs gond, de amugy télen erősebb akkut teszek bele. Nekem a városi közlekedés annyi hogy mire kiérek az autópályára, addig pont üzemmeleg lesz a motor.
2015. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy milyen messze jársz be melóba, nekem azok a kollégáim járnak diselell akik Bp-másik feléről járnak be. Mi akik 3-9 km-ről benzinest használunk. Nekem 1,4-es benzinesem van és nem fogyaszt többet mintha BKV bérletet vennék napi 9-10km megyek oda vissza melóba. De úgy vettem ki téged nem lehet meggyőzni így kár tépni a szánkat. Meg igen nem mindegy, hogy ezen kívül hétvégente elmész messze sokszor rokonokhoz vagy akkor sem hajtod meg csak a közelben mész vele. A diesel meg sokkal környezet szennyezőbb. Ja és elmesélem van Toyota szervizes ismerősöm az 1-5 éves diesel Toyotákkat 3-4szer többször viszik vissza mint a benzineseket, mert ezek az új Euros normák mellett képtelenek olyan dieseleket gyártani aminek ne lenne rendszeres szerviz igénye....
2016. jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva?
2016. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!