Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vehetek angliában autót amin...

Flash! kérdése:

Vehetek angliában autót amin tanulnák vezetni? Szóval ha elkezdem a jogsit, vehetek e saját autót amit hivatalosan vezethetek felügyelet mellet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De más autóját vezethetem ha a tulajdonos tanìt engem vezetni,ezekszerint akkor csak sajátot nem vehetek?
2015. dec. 19. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

"De más autóját vezethetem ha a tulajdonos tanìt engem vezetni"


Az Egyesült Államokban esetleg, Magyarországon nem.

2015. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt angliában megvett és itt is használt autóról volna szó,úgy tudom nem kötelező oktatótól venni az órákat, úgy meg azért sokkal kedvezőbb.Szóval a haverom autóját vezethetem ha ő is ottvan, de ennek analógiájára egy saját autót nem vehetek meg gyakorolni meg később azzal járni?
2015. dec. 19. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:

#2


Oktató mellett vezethetsz, az nem ugyanaz, mintha egy sima magánszemély lenne.

2015. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Önerőből is gyakorolhatsz saját vagy más autóján, feltéve ha van autó biztosításod a vezetett kocsira, L plate (tanuló tábla) ki van helyezve elől -hatul és olyan személy ül melletted akinek több mint 3 éve van jogosítványa . "
2015. dec. 20. 04:53
 7/9 A kérdező kommentje:
2015. dec. 20. 04:54
 8/9 Bob the builder ***** válasza:

"I bought my car before I passed my test. Insured it for me on my provisional and my step dad. He drove it home from the dealership. Then I could drive it and get used to my car as long as I had L plates on it and someone in the car that was over 21 and had a driving licence themselves

I passed about 2 months later and switched the insurance over."


szóval igen vehetsz, igazából a biztosítás kérdése az egész

2015. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na mondom a tutit:

Autót mindenekelött lehet màr venni, amit tanulójogosítvànnyal (amit postàn vagy neten megtudsz rendelni ès kiküldik)vezethetsz de csak ha 1.Biztosìtva vagy az autóra 2.Van veled valaki akinek minimum 3ève van jogosítvànya ès tanít.

Ja ès egy adott autót csak az arra az autóra biztosított szemèly vagy szemèlyek vezethetik.

Na am kreszkönyv,kocsi megvan provisional jogsi pedig folyamatban ,szóval haladok a UK driving licence felè :-D

2016. dec. 11. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!