Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen időben tényleg érdemeseb...

Ilyen időben tényleg érdemesebb autópályán 150-160 km/h -val menni, és nem 200 körül?

Figyelt kérdés

A kocsim nagyon jó, de néha kicsit megcsúszik, bár az elektronika helyre teszi a 19 colos kerekek pedig nagyon stabilak.S mercim van.

Ti mennyivel szoktatok ilyen időben menni pályán?



#pályázás #télivezetés
2016. jan. 10. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10.

azért az nem biztos.

én országúton nyomtam tegnap 160-al este, kicsi ködbe, esőben.

városban pedig 100 al mentem át a felüljárón, amikor beértem a váárosba, és biztonságban érezték magukat az utasok is, mert nem szóltak, nem érezni.

2016. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
ja és este volt már 8 körül jöttem haza.
2016. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy cucc.. én is le tudnám írni hogy mekkora hülyeségeket csináltam már, de nem vagyok rá büszke.

Sok sok sok összetör kocsi után is azt mondom, ahhoz hogy a gázt nyomjad nem kell se ész se bátorság ;)

2016. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Á, ilyenkor 250-260-nal kell menni. 250, nem 150. Az indok pedig az, hogy így kevesebb időt töltesz az úton, akkor meg csak kisebb az esélye, hogy valami problémát okozol, nem?

</sarcasm>

Te is csak pixeleken ültél még az említett autókban?

2016. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!