Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson hangtompítójának az...

A simson hangtompítójának az átalakításával növelhető a teljesítmény?

Figyelt kérdés
A GPracingen találtam egy cikket amiben egy hangtompító betétet mutatnak be. Azzal a betéttel növelhető a teljesítmény ? A simson gyári kipufogójába tartozik egyáltalán ?

2016. jan. 16. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a gond, de egy Simsont minek "tuningolni"?

Ez a motor rohadtul nem arra van, hogy te száguldozz vele, még csak autópályára sem mehetsz fel. Akkor minek?

Ha nagyobb teljesítmény kell, akkor szerezz egy nagyobb mocit. Persze mondani könnyű, tudom én is, hogy sok pénz, meg jogsi, meg minden. De ne akarjuk már másra használni a járművet, mint amire tervezték.

2016. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csodát várok ettől a fajta hangtompítótól valószínűleg ha van teljesítmény változás az is csak minimális, de inkább csak a hatásfog változna. A gyári simsonnál az is segít a teljesítmény ha a szívócsőgumiba teszel egy karika kipufogóvég tömítés gumit nem jelent sokat, csak kisebb lesz az örvénylés a gumiban amit az a harmonika rész okoz.
2016. jan. 17. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!