Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett az autómmal?

Mi történhetett az autómmal?

Figyelt kérdés

Járdán parkoltam (természetesen szabályosan), jobbra előre (talán a kelleténél egy kicsit gyorsabban) álltam be, és amikor felment az autó a járdára, hallottam egy reccsenést (azt gondoltam, hogy kicsit leért az alja). Azóta jobbra dől az autó (ülök az ülésben, és szinte kapaszkodnom kell, hogy ne dőljek ki jobbra). De az az érdekes, hogy nem húz semerre sem, elengedem a kormányt, és nyíl egyenesen megy. De mégis a "bódé" jobbra dől. Miért lehet ez, mi mehetett tönkre?

2001-es, 1.0 Swiftről van szó (5 ajtós).



2016. jan. 30. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Ezt te is megtudod mondani, csak nézz be a futóműhöz. Viszonyítási alapként, ott a másik oldal.

Ezt nem bunkóságból írtam, hanem mert ez a legegyszerűbb módszer. Így látatlanba több dolog is okozhatja :(

2016. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Én is parkoltam már járdára 1.3-as Swiftekkel, 94-es és 99-essel is, de én még ilyet nem tapasztaltam. Nagyon menő vagy Kicsit menő vagy Még annál is mennőbb vagy Aranka vagy hogy hívnak, Te vagy az? :D
2016. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1.-nek: Köszönöm, mindenképpen alá fogok nézni, csak most sötétben már nem akartam, tudom, hogy látatlanban nem lehet megmondani, csak gondoltam hátha van valami tipp, hogy mit nézzek.

2.: Neked mi bajod van????

2016. jan. 30. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy a kérdésedre válaszolván, a hátsó motort ellenőrizted már? Nem lehet az, hogy jobbra mozdult el? Ha igen, tedd vissza a helyére, a csomagtartó közepén kell lennie!
2016. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyébként még annyi, hogy a sima járdánál talán picit meredekebb, konkrétan ez volt a helyszín:

[link]

2016. jan. 30. 19:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Balthazor: te egy elég nagy f***fej lehetsz... Bocs!
2016. jan. 30. 19:58
 7/16 veterán vas ***** válasza:
81%

Ha valaha láttál volna első felfüggesztést, akkor nem mondanál ilyen marhaságot. Amikor odavered a szegélyhez a küszöböt, max. behorpad a bádog, de annak semmi köze a futóműhöz.

Különben, ha kifogástalan a Swift (mert ugye az?) és nem húz semerre csak Te akarsz eldőlni benne, akkor tegyél egy téglát az ülés alá és béke van.

Addig is találj ki valami más mesét. (hihetőbbet) ;)

2016. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Balthazor pedig teljesen jól mondja!Biztos elbillent hátul az 1000-es blokk,vagy még amire én gondolok,hogy a tetőcsomagtartón lévő 1.9Tdi motor(Tudod ami a közös 18 sebességes váltóra dolgozik)csúszott el a helyéről..........vagy az önjáró útsózó talicskád hidraulikája adhatta meg magát,valószínüleg a dízel Simson blokk nem tud elég olajnyomást csinálni a rendszerben!
2016. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmas életed lehet, ha idióta kérdések kiírása a legjobb szórakozásod. :D
2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

5-6.!


Na ne viccelj már, én úgy mentem járdára, hogy nem ilyen felhajtós kialakítása volt, hanem natúr járda és magasabb is volt, semmi baja nem lett egyik Swiftnek sem, pedig eléggé féltem, hogy kiszakad a féltengely.


Ez a parkoló direkt a járdára van kialakítva, ne röhögtess már azzal, hogy pont itt esett szét a Swifted. Ezen most jót röhögtem xD

2016. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!