Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhetett az autómmal?

Mi történhetett az autómmal?

Figyelt kérdés

Járdán parkoltam (természetesen szabályosan), jobbra előre (talán a kelleténél egy kicsit gyorsabban) álltam be, és amikor felment az autó a járdára, hallottam egy reccsenést (azt gondoltam, hogy kicsit leért az alja). Azóta jobbra dől az autó (ülök az ülésben, és szinte kapaszkodnom kell, hogy ne dőljek ki jobbra). De az az érdekes, hogy nem húz semerre sem, elengedem a kormányt, és nyíl egyenesen megy. De mégis a "bódé" jobbra dől. Miért lehet ez, mi mehetett tönkre?

2001-es, 1.0 Swiftről van szó (5 ajtós).



2016. jan. 30. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A fotó valamikor nyáron készült.

Azóta agyalsz ezen a komoly (és egyébként nem létező ) műszaki problémán? ;)

2016. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem Aranka stílusa. Egyébként milyen színű vasról beszélünk, kérdező?
2016. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A fotó nem igazán tudom, hogy mikor készült, mert 2 órája screenshotoltam google street-view-ból... Piros az autó, nem tudom, hogy ennek milyen jelentősége van. Egyébként meg, ha kb 40-el felmész egy ilyen járdára, akkor lehet, hogy baja lesz a gépnek, akár swift, akár nem. A sok hülye, aki meg írogat mindenféle f**ságot, na azok unatkozhatnak nagyon.
2016. jan. 30. 23:13
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért mentél fel 40-el a járdára? És ha ment volt épp ott egy gyalogos? :(
2016. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért mentem fel 40-el a járdára, mert épp nem ment ott egy gyalogos... És nem tudtam, hogy pontosan melyik házszámhoz megyek, ezt hittem, hogy még egy sarokkal odébb van, és hirtelen pillantottam meg, hogy végülis megérkeztem, ezért sajnos hirtelen kellett reagálni, így jött ki, ez van. Aki meg azt írja, hogy nem létező műszaki probléma, az üljön be a kocsimba...
2016. jan. 30. 23:17
 16/16 anonim ***** válasza:
24%

Persze!Nyilván mi vagyunk a hülyék meg a faszok,hogy te 40-el mész fel egy ilyenre....meg aztán előadod itt,hogy egyszer csak egy reccsenés,és azóta majdnem kiesel az ülésből annyira jobbra dől az autó,de persze nem húz semerre,meg így is tudsz vele menni mert semmi baja,de a "bódé" az láthatóan dől jobbra!

A kartergáz nem ver bele egészen véletlenül az indexbe?!Vagy lehet a gumi fékcső ér hozzá valamihez azt letestel!!szerintem az lehet a gond!

2016. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!