Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ciki a Renault...

Szerintetek ciki a Renault thalia? Ciki ilyennel járni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

BMW-m van és életembe nem jutott eszembe hogy "ribancok" szolgáltatásait vegyem igénybe.


Egyébként a 10 legcsúnyább autó közül nálam a Thalia az első ötben benne van

2010. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ilyen hülye kérdést még nem olvastam :)

Kinek milyen az ízlése úgy választ autót.. Nekem ladám van nagyon szép állapotban , sosem volt menő de mégis vagy ötvenezren megnézik...

2010. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bár nekem is az volna. Egyébként tényleg fura kérdés.
2010. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nálam alapesetben az az AUTÓ csupa nagy betűvel, ami benzinnel működik, hátul hajt és van benne kuplung. Rosszabb esetben hajtson elöl egye fene, de a többiből nem engedek. A márka nekem nem perdöntő, inkább a fenti kritériumok. Szóval szerintem nem ciki.
2010. ápr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Így van ! Miért lenne ciki? Akinek nem tetszik kérdezd meg van -e jogosítványa no meg autója. ha nincs akkor maradjon csendben! A barátaiddal meg ne törődj szerintem örülnének neki ha autójuk lenne (vagy olyan)
2010. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"an aki örülne egy mezei száz éves skodának is, csak menjen.Persze az nem pakolja így magát, mint te."


Szóval nem pakolom itt magam.

Családi autó,apám vette 2003-ban,én is járok vele heti 10-20 km-ert.És én SZERETEM,MEG VAGYOK VELE ELÉGEDVE!

csupán kiváncsi voltam,hogy mások hogy vélekednek.

2010. ápr. 11. 13:47
 17/19 anonim válasza:
Kicsit úgy néz ki mint egy piaci kisautó nagyban. Nekem nem tetszik. De egy trabantnál elitebb.
2010. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
még az se ciki ha nincs autód xD de neked van egy külön ajánlatom, neked ilyennel kell járnod: [link]
2012. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A csúnya, az ez! [link]
2012. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!