Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, ha az oktató óra...

Az normális, ha az oktató óra közbe úgy segít kormányozni és váltani, hogy a kezét a kezemre teszi? Zavarba ejtő!

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 14:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Csak akkor ha a másik kezével a melleidet simogatja.
2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szólj rá! Vizsgázni sem úgy fogsz, hogy ő a kezeddel együtt tekergeti a kormányt!
2016. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, akkor normális, de ha csúnya vagy / nő az oktatód, akkor nagy baj lehet vele.


Ha nem gondoltál még rá hogy ideje lenne rád másszon (tehát zavar amit csinál), akkor a legcélravezetőbb ha szólsz neki.


Igazából mi innen sokat nem tehetünk az ügy érdekében, ti vagytok kettesben az autóban, tehát rajtad áll hogy félreálltok egy csendes helyen vagy pedig rászólsz.


Nekem szerencsére sosem volt ilyen gondom, mindig férfi oktatóim voltak és mindannyian a nők iránt érdeklődtek.

2016. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nálunk is így volt.

Nem jttem tőle különösebben zavarba.

2016. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nyugi ez normális, azért teszi hogy éreztesse veled a mozdulatokat és hogy rá álljon a kezed a kormányzásra és váltásra. 5-6 óra után már nem fogja fogni mindig csak ha muszáj lesz belenyúlnia ha helytelenül irányítod a járművet.Én is most vezetek és ugyanez a tapasztalatom. Nő vagyok és férfi az oktatóm. De ő mondta hogy így fogja tanítani.
2016. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!