Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted Skoda Octavia-'nal...

Szerinted Skoda Octavia-'nal ~7 millióért azonos vagy jobb felszereltséggel jobb választás? - én is tudom hogy van.

Figyelt kérdés

#választás #jobb #Skoda #Octavia #új autó #Skoda Octavia. ~7 millió #konkurencia móddelejei
2016. márc. 11. 13:09
1 2
 11/13 KÁ ügynök00 ***** válasza:
11%

tudok egy párat mert szar a skoda


golf

pasat

touran

vagy bmv 1,2,3 seria

2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Ennyiért inkább vennék egy használt passatot, esetleg egy pár éves passat cc-t.
2016. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ford mondeo jobb választás, ott van a kia optima 7 millióért csúcs modelt veszel próbáld ki , mazda 6 is jó autó, ha lexusba gondolkodol akkor akár lehet jaguarban is, mások ezt felvetették a lexust, persze a bmw, Vw, merci,audi stb.. ugyan úgy ott vannak ebben az árkategóriában. esetleg opel insignia de nekem nem tetszenek, esetleg volvo s 60, ennyi pénzért sok választás van, egyébként az octavia is jó választás, nem nyúlsz mellé, én kia optimát probálnám ki az octavia mellé, esetleg fordot, ezek tetszenek :) .
2016. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!