Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sok mosástól jobban rohad...

A sok mosástól jobban rohad az autóm?

Figyelt kérdés
2002es g astram van és több helyen főleg a küszöb környékén, alvázon, sárvédőíveken hólyagosodik fel a festés. Első gazdája vagyok garázsban volt tartva. Korainak érzem ezeket. Elég sűrün mostam volt hogy hetente 2 3 szor,mert szeretem ha tiszta. Lehet hogy ettől rohad már?
2016. márc. 13. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ha pl télen gyakran lemosod az alját az csak segít.

Lemosod a rátapadt sót ami a legjobban eszi.

A víz gyorsan leszárad.

13 évesen ez nem korai,pont időszerű.:)

2016. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Garázsban sokkal jobban rohad télen, mint a szabadban. Megolvad a garázsban a sós trutyi és mar szét mindent.
2016. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kb hetente mosom. Nekem egy 2005-ös H Astrám van, de nem rohad.

Télen a sózás miatt mosom, nyáron, mivel rengeteget autópályázok, a rátapadó rengeteg bogárhulla miatt.

Viszont arra mindig figyelek, hogy mosás után meg tudjon rendesen száradni. Vizesen nem állok be a garázsba. Megyek vele, hogy a menetszél jól le tudja szárítani. Ez ugye télen a sóban nem kivitelezhető, de akkor kint állok vele, amíg nagyjából le nem szárad és az éleket kifújom kompresszorral, amit elérek ki is törölgetem.

Sok múlik azon is, hogy milyen a garázs. Pl egy időben béreltem egy teremgarázst, ami iszonyat vizes volt. A padlón mindig állt a víz és mikor beléptem e levegőn is érezni lehetett hogy olyan párás vizes. Na, az ilyen rosszabb, mintha kint állna az utcán a kocsi. Száraz, szól szellőző garázs kell, a fűtés nem is igazán lényeg.

2016. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
volt olyan h nem száradt le rendesen és beálltam. Meg esőbe beálltam még napok múlva is vizes volt.
2016. márc. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!