Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több értelme van fix áron...

Több értelme van fix áron hirdetni az autóm?

Figyelt kérdés

1 M 450 ezerért hirdetem az autóm, ebbe bele van kalkulálva az alku.

1 hónapja hirdetem, de csak egy komoly vevő volt, aki 1 M 200-at adott volna, de az kevés.

Úgy vagyok vele,hogy az alja 1,3 M, de ez is csak a szimpatikus vevőknek, aminek örülnék az az 1 M 350-400 e.

Viszont a napokban volt szerencsém kipróbálni azt a típust, amit szeretnék, és teljesen rabul ejtett.

Az eladás érdekében taktikaváltáson gondolkozom, ami a betonfix 1 millió 300 ezer lenne, ezzel kategóriájában a második legolcsóbb lenne, egy hulladék németből behozott példány után.

Ez jobb lehet, vagy hagyjam így, és várjak az alkudozó vevőre?

Nyáron már szeretnék a másik autóban ülni.


(egy kereskedésben 1 millió 100-at, talán 150-et adnának érte, ami felejtős)


Típust nem írok a sok "rákeresek, és megmondom a tutit" szakértők miatt.


2016. márc. 17. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meghirdeted 1,3-ért, akkor abból akarnak majd lealkudni. Annyi előnyöd lenne ha 1,3-ért hirdetnéd, hogy tuti többen hívnának, ergó nagyobb az esély, hogy el is kel az autó alkudozás nélkül. Egy próbát megér.
2016. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy te mennyiért szeretnéd eladni, de figyelembe kell venni több dolgot. Ha nem sürgös az eladás

és mindenképpen ragaszkodsz az árhoz, akkor hosszú folyamat lesz mire megjön esetleg az a vevö akire vársz! Meg kell nézni hogy az azonos típusú kocsit ebbe az évjáratba és hasonló állapotban mennyiért vannak hirdetve! Az alapján próbáld az árat meghatározni, illetve ha van valami amitöl a tiéd kiemelkedik közülük ezért kész magasabb árat akkor azt a hirdetésbe ki kell domborítani!

Minden használt autó vevönek az ár az egyik leg lényegsebb, és ha ugyan azt meg kapja kicsit olcsobban akkor nem a drágábbat fogja megvenni!

2016. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont középre van belőve...de most van ami 3-4 évvel fiatalabb, de rohad mint az atya úr isten.Az enyém meg nem.

Olcsóbb is, de a javításával pont ott tart majd mintha megvette volna az enyémet, csak akkor éppen nem kell ráköltenie.

Ilyenekkel nem versenyzek, hogy beviszem az árát a roncsok közé, aki annyira hülye,hogy az kell neki, az vegye azt.

A sürgős...hát igazából csak türelem kérdése részemről, pénz nem kell, csak szeretnék a másik autóba ülni, de nem fog semmi sem történni, ha nem ülök.Maximum kicsit szenvedek, meg vágyakozok, de ennyi.

Köszönöm a két választ, ment a plusz!

2016. márc. 17. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha meg reál fix áron hirdeted akkor a sok süldő meg abból akar majd nagyot alkudni. Itt mindenki nagyon jól akar járni. Olcsó legyen, de újszerű, karcolás mentes, tizedáron meg hasonló álmodozások. Egy ismerős egy németnek adta el a magyar autóját aki nem is alkudott. Egy hónap múlva felhívta a német hogy minden rendben és örül az autónak. A sok magyarnak meg nem kellett ugyanaz az autó.
2016. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez sajnos ilyen, nekem is oda jött,hogy ugyan ilyen autók vannak 1,2 M-ért is, én se fogok ezért többet kapni, ő emg most ad érte annyit.

Hát mondom barátom, akkor vedd meg azt az autót, és mindenki jól jár.

2016. márc. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!