Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segiteni? (Részletek...

Tudnátok segiteni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A fiam 16 éves lessz hamarossan és motort szeretne venni asszem keeway superlight 125-öt.Nem tudom őt róra lebeszélni.(Már nagyából 6-7éves kora óta érdeklődik a motorok iránt)Én azért féltem mivel már több barátomnak is volt sulyosabb balesete.Márt azt is felajálottam,hogy kap 18évesen valami olcsóbb bmw-t de nem érdeklik az autók.HA tudtok segiteni nagyon megköszönném!

2016. márc. 18. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire megszállott, akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Csak annyit, hogy amit nem tud megvenni magának hozzá védelmi dolgot (csizma, protektor, stb.) azt te megveszed neki hozzá, vagy a motor vásárláskor inkább egy minőségibb darabot segítesz neki venni, nem egy Keeway-t, mert bárki bármit mond, az ár általában a minőség rovására megy...
2016. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JulesTS ***** válasza:
100%

Ha ennyire akarja, akkor nem tudsz ellene tenni, így vagy úgy motorozni fog. Amit viszont megtehetsz, hogy a jogosítványt megköveteled tőle a motor vásárlás előtt (ez jogos elváraás és erre se és a motorra se neked kell adni a pénzt). Ha ezek megvannak, akkor már a védőfelszerelésben segíthetsz anyagilag (nem csak a balesetek ellen kell védekezni, hanem az időjárás ellen is, nyári ruha, átmeneti ruha, eső ruha, én már a télit kihagynám, mert hidegben, hóban már nem érzem annyira csábítonak a motorozást, télre tegye le a motort es csinálja még az idényre felkészítést...). Még egy plusz amivel segíthetsz, hogy minden idény előtt beiratod egy vezetéstechnikai tréningre.

Ezekkel tudod csökkenteni a motorozás veszélyeit.

2016. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2016. márc. 19. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van az ismeretségi körödben normális motoros, hozd össze őket, had tanuljon a tapasztaltaktól. Még lehet hogy büszke is lesz rá hogy neki olyan barátja van aki tanácsokat ad a motorozás terén. Óvva intsd a vagány társaságtól, mert az csak merész hülyeségekbe viszi bele. Ha már valamennyi tapasztalata lesz az utakon bele fog komolyodni a motorozásba. Ha a vérében van ez az életforma nem tudod letiltani -helyes mederben terelgetheted- ha nem, úgy időben rá fog jönni hogy ez nem neki való. Engem is tiltott anyán -jogosan- aztán itt vagyok 38-éve motorozom és még ma is..... Sok sikert.
2016. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megfontoltan használja nem lesz gond, ráadásul nem is olyan motorról van szó ami tipikus " hajtásra " ingerlő darab.
2016. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!