Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Oroszok miért nem tudnak...

Az Oroszok miért nem tudnak egy normális kinézetü autót csinálni?

Figyelt kérdés

Fejlett, hatalmas ország, az autók meg még mindíg úgy néznek ki mint Indiában.

Nincs rendes formatervezőjük, vagy kedvük hozzá?

Jó, persze ott van az uaz, gaz, ural,kamaz, ezek mind jó autók, de a többi! Mint a 90-es években



2016. ápr. 3. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Mire? Amire kell arra tökéletes.


Tavaly télen vágtuk a fát az erdészetben. Abban az évebn hoztak egy Volvo és egy Mercedes teherautót vagy minek nevezzem, amivel úgy gondolták, hogy nyugdíjba küldik a Krazt, és az újak veszik át a munkájukat.

Erős vigyorgás lett urrá rajtam, de hallgattam. Aztán az új gépek első bevetési napjának reggelén elkezdtem a Krazt felönteni vízzel, feltankolni, betenni az akksikat, és melegíteni kicsit. Kérdezték hogy minek indítom a Krazt. Mondom mert hamarosan szükség lesz rá. Kitört a röhögés,hogy arra már soha mert itt a vadonatúj Volvo meg a Mercedes... Nagy vagányan a két sofőr beült bele, aztán elindultak, én lent a hegy aljánál maradtam. Még nem volt dél, de már csörgött a telefon, hogy se a Volvo se a Mercedes nem tud lejönni a hegyről megpakolva fával. A Kraz már vigyorgott a garázsba, aztán hasitottam vele felfelé a hegyre. Átrakták a fát a két új masináról, és vigyorogva jöttem lefelé vele. Ennyit a szép meg nem szép orosz dolgokról.

2019. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nyugat-Európában mindenhol lejön a hegyről a Mercedes,Volvo meg a többi és szinte sehol nem használnak Krazt. Igaz ott hozzátartozik az erdőműveléshez hogy az erdei út az nem tökig érő dagonya és a fát átrakás nélkül akár több szá kilométerre is elviszik a nyugati csodákkal. Nem szóló csodákkal, hanem pótkocsis csodákkal! Csináld utánuk Krazzal :D
2019. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kelet európai erdő gazdaságban dolgoztam, ott mindkettő meghalt. Ahogy lehordtam a fát ott már nem volt gond vele. De ameddig a hegyről pótkocsival meg a platón lekelett hozni, azt egyik sem bírta. Felmenni is kuzkodtek üresen.

Ellenben a Kraz addig felmegy a hegyen ameddig hanyatt nem esik.

2019. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem adnak el nekik a nyugati cégek modern technológiát, mert az olcsó munkaerővel és relatív kis távolságal, könnyen veszélyes konkurensé nőnék ki maguk.

Ma szimplán már erős nemzetközi gazdasági kapcsolati romlás nélkül ők már nem lophatnak korlátlanul szellemitermékeket.

2020. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
?Miért ne tudnának? Kraz 255b? Zil 130? Ural? Ziu9-10? :)
2020. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Kraz és az a Volvo és az Mercedes teherautó igen valószínüleg nem azonis feladatea volt gyártva. Nyugaton is gyártanak úttalan-útakra teherautót csak az drágább.
2020. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!