Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Járt már úgy valaki eü vizsgán...

Járt már úgy valaki eü vizsgán, hogy kövérség miatt nem tud lélegeztetni?

Figyelt kérdés
jövő héten lesz a vizsgám de nem tudok eléggé ráhajolni a babára.Azt mondta a tanár mondjam meg a vizsgáztatónak.És nem kell akkor lélegeztetnem.Volt már így valaki.Át lehet így menni a vizsgán?

2016. ápr. 10. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem is biztos, hogy kell csinálnod.

Nekem se kellett, mert más feladatot húztam.

És ha netán mégis kihúzol olyan tételt, akkor meg fogod, megpróbálod, ha nem megy, akkor elmondod, hogy már a tanfolyamon se ment, mert kövér vagy.

2016. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Vizsgáztatótól is függ, de általában nem az a jellemző, hogy "akkor nem kell", viszont könnyítést adnak.

Szólsz, hogy a földön fekvő babához nem tudsz megfelelően hozzáférni a lélegeztetés bemutatásához, amit egyébként maguktól is észre vesznek, a vizsgáztatók mentőtiszt, Vörös Kereszt aktivisták, valószínűleg találkoztak már hasonló problémával küzdő vizsgázóval (nem tudott lehajolni, térdelni a vizsgázó).

Ilyen esetekben az első verzió az, hogy fölrakják a babát egy asztalra, de a gyakorlat bemutatásától nem tekintenek el.

A másik verzió az, hogy eltekintenek a gyakorlat bemutatásától.

Érdemes az elsőre készülni.

2016. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondod, szerintem nem fognak kötekedni.
2016. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat.Elmondtam hogy mit mondot a tanár. De csak mondták probáljam meg. Rendesek voltak. Megcsináltam mindent amit kértek. Tételt is huztam .Sikeres lett a vizsgám. Még vicelt is velem hogy ugye nem is volt olyan nehéz. Szóval sikerült.
2016. ápr. 12. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Én a biztonsági övet alig tudom bekötni xD :D

#yolo #fatlife

2016. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!