Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek orvosi szempontból...

Akinek orvosi szempontból normális testalkata és súlya van, az miért akar fogyni?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok, akik 162 centihez 56 kilók, vagy olyannal is találkoztam már, aki 180 centihez 50 kiló volt és hájasnak látta magát. Ezen az oldalon is rengeteg ilyen lány van.

2016. márc. 27. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert testképzavaruk van.
2016. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert a média azt sulykolja beléjük, hogy a vékony a szép, és ennek érdekében az egészségük sem érdekli őket. ://

Sok fiatal lány, amikor elkezd nőiesedni, azt is kövérségnek fogja fel.

2016. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert 1 gramm izom nincs rajtuk csak zsír

És nyilván ha joforman csak zsír van akkor látni a hurkákat

Nem mind1 h valaki 50 kilós és van rajta egy kis izom,vagy valaki 50 kg de izom meg nincs

És azt hiszik h fogyás az jo erre,inkább edzeni kellene mint fogyni h feszesedjen a bőr meg a test

2016. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Van, akinek testképzavara van (vagy nem, de a beteges soványság tetszik neki, túlzott csontosság szerinte a szép), de 162/56 mellett simán lehet látható feleslege is az embernek. Persze ekkor sem feltétlenül a súly a gond, hanem az izom és zsír mennyisége...
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert mindig lesz valaki, akin túl kell teljesíteni.
2016. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Mert nagyon nem mindegy a testzsírszázalék és a súly eloszlás.

Ha kicsit sportos és arányosan oszlik el rajta a zsír akkor gyönyörű alakja lehet ezekkel az adatokkal.

Ha a rendszeres mozgás kimaradt és úgy hízik mint a nők többsége: hasra, combokra fenékre. Akkor észrevehető a fölösleg. Ritka az az ember aki arányosan hízik.

2016. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Két üzlet, az egyik Dundivat, a másik Molett divat, mindkettőben már M-es mérettől kaphatók ruhák... Én 168 centihez vagyok 53 kg, de a hátsomra 36-38-as ruhadarabok, tehát M-es méretűk kellenek. Mellékesen a BMI értékem 19 alatt van, tehát aszerint alultáplalt vagyok, de az üzletek szerint mégis dundi, molett. Csodálkozol, hogy ennyi testképzavaros van?

Vagy múltkor az üzenőfalamon megjelenik egy cikk, az alábbi címmel: színpadon a világ legszebb női! Victoria's secret bemutató volt. Az ottani lányok kb annyit nyomnak súlyra, mint én, csak pont 10 centivel magasabbak.

Palvin Barbi lekövérezése, miközben pont annyi háj van rajta, amennyi egy egészséges nőn minimum lenni kell, hogy rendes hormonális működése legyen.

Folytassam?

2016. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van utolsó.
2016. márc. 28. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Orvosi szempontból elég tág kategória a normális egyébként,én +15 kilóval is a normális tartományba estem,pedig hájas voltam rendesen .Ez pl nem testképzavar.


Egyébként jól írták,média,kevés fehérje és sport hiánya miatt rossz zsír-izom arány .. amúgy is most a csontsovány a divat,a csapból is ilyen lányok folynak,a fiatalok pedig befolyásolhatóak ezáltal,főleg a tinik .

2016. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kalkulátorok szerint 71 kiló lenne az ideális súlyom, majdnem 80-ig még a normális kategóriába esnék, ehhez képest 61 kiló vagyok (viszonylag izmos), de még így is van egy kis felesleg a combomon. A 71 kilós ideális súllyal nem érezném jól magam, a 80 kilóval pedig már el sem tudom képzelni, hogy néznék ki, pedig még az is a normál tartományba esne.


Az emberek genetikailag máshogy kódoltak. Van egy barátnőm egyforma magasak vagyunk, ő nagyon vékony, mégis ugyan annyi a súlyunk. Ezt is figyelembe kell venni, ez emberek genetikailag eltérőek.

2016. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!