Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap után forgalmivizsga...

Holnap után forgalmivizsga eléggé izgulok, mire figyeljek leginkább?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenre figyelni kell, de esetleg tapasztalatokat meghallgatnék kinek mi volt a hibája. És mire koncentráljak a legjobban?

2016. ápr. 13. 13:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

1 vizsga: rámentem zaróvonalra

2 vizsga: izgultam....

3 vizsga: balra fordultam, és oktató befékezett mert nem adtam volna meg az elsőbséget a jobbra kisívem kanyarodónak

1 és 3 vizsgán a bukó hibt kivéve nem voltak hibáim :D és mind a kettőnél a vizsga végén voltunk. Szóval nyugi, ha tudod hogy neked ez jólmegy akkor jól is fog, de nagyon figyelj mindenre..mert látod...bármiért megbukhatsz.

2016. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ezek után még jobban félek :D
2016. ápr. 14. 16:09
 13/33 anonim ***** válasza:
Figyelj..szard le :D amíg pesten nem mondják ki hogy foggyos vagy addig ne parázz :D
2016. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Arra azért biztos nem kerül sor :)
2016. ápr. 14. 19:53
 15/33 anonim válasza:
0%

Nos,meglett? Én tegnap buktam másodszor.


Először: Nem láttam a bicikliutat (le volt kopva,meg vizes is volt az út),és ugye nem néztem vissza,hogy jön-e biciklis. Ez kb a 10.percben volt,a parkolásokig sem jutottam el.

Másodszor: Eleinte jól ment,a parkolásokon javítanom sem kellett,elsőre tökéletes lett mindegyik. Aztán annyira nem tudtam figyelni,hogy volt,hogy mondta,hogy menjünk balra,és elmentem jobbra. Aztán mégegy ugyanilyen,egyenes kellett volna mennem,én meg isten tudja miért,elkanyarodtam balra,persze nemvolt irányjelző.

Viszont nagyon köcsög volt a vizsgabiztos. Rám sem nézett,idejött,elmondta a nevét... SZEMÉLYI! Már akkor láttam,hogy ez jó lesz... Utána le is baszott,miután megbuktatott,hogy ez nagyon csúnya volt,nagyon csúnyán vezetek,és ne menjek vizsgázni,hanem még vezessek.


De az oktatóm azt mondta,hogy menjek megint mihamarabb. Errefelé nem szoktak adni neki "Deák-igazolványt",pedig nagyon jó lenne,ahol régen laktam (300km-re,ott minden ismerősöm úgy ment át.)

2016. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:

"Errefelé nem szoktak adni "


szoktak, nem szoktak, hidd el, mindenkinél van az a pénz...

2016. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Na sikerült a vizsga kérdező?
2016. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
27%

Nekem elsőre meglett a forgalmi vizsgám B-re, 30 vezetett óra után,17 évesen.

Eleve nem állt tőlem távol az autóvezetés,mert már 15 évesen be tudtam bárhova parkolni,meg már akkor eljárkáltam kocsival.


A lényeg!

Nézzétek át a vizsga lapot,hogy mikre kaphattok hibát. Rossz szokásokat kerüljétek el.

Gyakori a kanyarodás kuplungal,tükör nem figyelése,elsőbbség meg nem adás,határozatlanság.

Ne legyél ideges,aludd ki magad.

Ha valamit elszúrsz felejtsd el rögtön, ne sztresszelj rajta mert csak még több hibád lesz.

Sokkal roszabb ha ügyetlen bizonytalan f@$z vagy,mintha inkább 40 el mennél 50 helyett.

Én nem adtam senkinek egy forintot se,mégis átmentem hiba nélkül.. Ha a vb azt látja rajtad,hogy ügyetlen/tutyimutyi/bizonytalan vagy akkor egyszerűen megbuktat valami miatt.

Viszont ha tudsz vezetni annyira,hogy biztonságosan,balesetmentesen,dinamikusan haladsz akkor nincs mitől félned!

2016. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

#15..

A magadfajta barmoknak nem kellene jogosítványt adni,és még te szidod az oktatót?!?!

Elsőre akár elüthettél volna 2 biciklist,mivel montad,hogy szét se néztél..

Másodjára meg még arra is képtelen voltál,hogy arra menj amerre mondják..Aztán kihagytál egy irányjelzőt..

Mind két esetnél balesetet okozhattál volna,és még fel vagy háborodva?

Szerencse,hogy a magadfajták nem kapnak jogsit...

2016. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
nem sikerült sajna, de az oktató és a vizsgabiztos tuti, hogy az elején már megbeszélték, hogy ezt megkell buktatni. amúgy az oktató volt köcsög. 75 éves volt a vizsgabiztos szerintem, ő nem vette volna észre azt, hogy rá mentem a záróvonalra (nem át!) persze oktató egyből elkezdett visítani. holnap után megyek másodszorra.
2016. máj. 4. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!