Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van még itt olyan, aki irreáli...

Van még itt olyan, aki irreálisan sokat költ az autójára (fizetéséhez mérten)?

Figyelt kérdés

Szívem alapján és nem ésszerűen választottam autót, megbánni nem bántam meg, de néha elgondolkodom rajta, hogy egy másikkal mennyi pénzem maradna meg, ugyanakkor ezzel a lendülettel el is felejtem mert ebben érzem jól magam!Szerintetek?

Fő kiadásom az autó.


2016. ápr. 16. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez igénytől függő. Ha arra kell egy autó hogy elvigyen a-ból b-be, egyedül használod, nem szeretsz vezetni, vagy szimplán csak közömbös dolog számodra a vezetés és teljesen l*szarod hogy miben ülsz, akkor veszel egy spórolós olcsó fenntartású kisautót.


Ha nem ilyen vagy (én sem), és a vezetésben az élményt is keresed, és az autódra hobbiként is tekintesz nem csak haszonként, akkor igazából nem lehet költségekben ésszerű felső határt húzni :)


Szerintem ha szereted az autódat és élvezettel ülsz bele a legganébb napokon is, akkor is mosolyt csal az arcodra amikor szétrobbansz az idegtől, meg amikor a parkolóban visszanézel rá miközben távolodsz tőle, azt mondom sose bánd meg! :)

2016. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Hidd el megértem nekem ebben a hónapban 300 ezer volt csak az autós kiadásom és ebben az üzemanyag benne sincs.


Viszont ha tényleg szereted az autód és örömöt leled benne nem csak eszköz, akkor minden pénzt megér! :)

2016. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fizetésemhez képest, sokat jövedelmemhez képest már nem vészes. Vagyonomhoz képest meg majdnem olcsó.

Jó így is jövedelmem szűk harmada rámegy majd, meg vagyonom harmada-negyede végül is az új ár is sok.

De egy 2011-es BMW 740d-ből nem tudtam két használat után, egy japán autóba, vagy nem prémium német autóba átülni. Kell a barna nappa bőr, a üzemmódok, etc. így vettem egy BMW 330i kombit. Persze az álom autó még mindig a 7-es, de új 760i x-drive.

2016. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*De egy 2011-es BMW 740d-ből nem tudtam bő két év használat után*
2016. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van sok iylen ember. :D Aztán cserébe panaszkodik hogy megitn nincs pénze. :D
2016. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy 2011-es BMW 740d-ből nem tudtam két ÉV használat után
2016. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6->#3
2016. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Akinek nincs pénze utána olyan is sok van, de annak a panaszát nem értem.
2016. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!