Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jo a gondolat menet, mas is...

Jo a gondolat menet, mas is igy csinalna hitel nelkul?

Figyelt kérdés

Sziasztok kineztem egy auto típust, aminek az ara 4-8millio kozott mozog.

Es gondolkodtam hitelen, de leultem es egy picit atgondoltam, hogy nincs sok ertelme a hitelnek, mivel en netto 395ezret keresek(IT,fejleszto) (2eves gyakorlattal) plussz kafeteria(30ezer) +telefon,laptop.

Jelenleg egyedul elek alberletben Pesten a havi ossz kiadasom 80-140 ezer kozott van.(kondizom es etrendem van, igy a kaja egy picit megdobja)

Igy ha mondjuk 400ezerrel szamolunk abbol maximum 150ezer a kiadasom(kerekitek, igy konnyebb szamolni) igy marad 250ezer, amibol 200at autora tennek felre.(2-3ev)4,8millio-7,2millio.

Igy nem kellene hitelhez nyulnom, mert ha most felveszek hitel(ha kapok) mondjuk 5milliot akkor joval tobbet fizetek vissza. Havi x osszeget kene a hitelte fizetnem es ugye akkor meg mar meg van az auto is es igy arra is kell kolteni ami lenyegesen megdobna az egesz kiadasomat.

Szerintetek?

Amugy 28eves vagyok.


2016. máj. 1. 09:46
1 2
 11/12 Beviz Elek ***** válasza:
Szokták mondani hogy "jobb később mint soha". Ez most nem állja meg a helyét :D
2018. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha már újra életre kelt ez a topik, azért kiváncsi lennék, hogy a kérdező végül hogyan döntött.
2018. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!