Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tapasztaltatok az új...

Mit tapasztaltatok az új motoradalék a XADO revitalizáló gél használata után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%

"revitalizáló"?

A motornak jót tesz a vitamin? Ezt nem is tudtam, A,B,vagy C vitamin van benne?

2016. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Értelme körülbelül 0, egy kopott motoron nem segít semmi adalék, ha meg olyat teszel bele ami koszt old le papirforma szerint...nos az a kosz vajon hova kerül tovább... szóval sok értelme nincs.
2016. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

Hiányzó fémet, vagy szerelőt nem lehet adalékkal pótolni.

A motornak csak megfelelő, nem pancsolt üzemanyag és kellő időközönként cserélt megfelelő minőségű kenőanyag kell, minden más csak vakítás.

2016. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De vajon valóban csökkenti-e a súrlódást és lehet-e csendesebb tőle a motor?
2016. máj. 8. 10:26
 5/33 anonim ***** válasza:
Ara az olaj való. :D :D
2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%

Csökkenti a súrlódást, visszaépíti a kopást. Persze a miliméteres kopásra csak a gépműhely hoz megoldást.

Olvass utána, próbáld ki, pár ezer forint egy kezelés. A fotelharcosok véleményére laborvizsgálat nélkül ne adj. Hozzáértők ide már nem írnak, nem állnak le a pékekkel, cukrászokkal vitatkozni. A sötétségre nincs gyógyír.

2020. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

Fentebb vagy egy agyatlan hülyét, vagy egy termékforgalmazásban érdekelt gazembert olvashattak a kedves fórumozók.

Egy igaz mondata volt, de azt a tükörnek kéne mondogatni: a sötétségre nincs gyógyír.


Ő bizonyára feltette az üzemanyagmegtakarító mágnest is, beépítette a PC-ventilátor szintű "elektromos turbót", és a sok egyéb, ZS-kategóriás weboldalak reklámjaiban felbukkanó csodaszart is. Benzinkútra csak azért jár, hogy lefejtsék a tankból a sok csodakütyü miatt a tankba visszatermelődő benzint...

2020. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%

Hiába próbál a tisztelt 7-es áztatni, tartom magam a leírtakhoz. Attól, hogy agyatlan hülyének elhord, vagy gazembernek titulál, attól még nincs igaza. Ismeretlenül, egy anonim fórumon, mindenféle alátámasztás nélkül vagdalózik. VIZSGÁLTASSA be a terméket, utána megkövetem, addig viszont üzenem alássan: ropogósan szeretem a kenyeret, de oda ne égesse.


Vettem a fáradtságot, mértem hordósságot, sűrítési végnyomást majd a kezelés után megismételtem ugyanezt. A számokat, eredményeket nem lehet vitatni.

Az említett bődületes sok marhaságára nem kívánok részletesen reagálni, csupán annyit, hogy akciós az élesztő a Tescoban, érdemes bevásárolnia belőle, hogy tudjon spórolni a pékségnek.

2020. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%
Persze, persze, vagy troll vagy, vagy hülye, vagy marketinges.
2020. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
24%

Egyszerű gépészmérnök vagyok, semmi egyéb.

Várjuk tisztelettel az elvégzett eredményeket. Szakszerűen dokumentálva, hitelesített laborban. Igen, ez pénzbe kerül.

JustVidman egyik videóját idézve: Pontok Lacikám, pontok. (eredmények Lacikám, eredmények).

2020. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!