Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tapasztaltatok az új...

Mit tapasztaltatok az új motoradalék a XADO revitalizáló gél használata után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%
Ennél elcsépeltebb szöveget enm tudtál volna? Én meg atomfizikus ügyvéd agysebész tenyérjós,
2020. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%

[link]



Csak nem Döbrögi úr személyesen? :D :D

2020. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha gépészmérnök lennél, akkor tudnád, hogy folyékony szerelő, folyékony eszterga és folyékony marógép nem létezik. Egy kopott motorra a felújítás a megoldás, nem a placebó szarok.

A névtelen agresszív kismalacok "lemértem, dokumentáltam" hősködésén kívül sehol sem olvasni olyat, hogy bármelyik ilyen csodaszer működne. Elkopott fémet nem lehet kenőanyaggal pótolni, ennyi. Bizonyára hiányoztál a gépészmérnöki karon, amikor a gépészetről volt szó. Továbbra is fenntartom, hogy vagy megvezetett felhasználó, vagy gazember forgalmazó lehetsz. Harmadik lehetőség nincs.

2020. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Rékattintottam a totalcaros cikkre. Kész...

"Az a lényeg, hogy az autójának motorja számos mélystruktúrás, nanomolekuláris változáson esett át a regeneráció első fázisában. Ezek közé tartozik az elektroszemcsék és az intermolekuláris kapcsolódások kinetikájának javítása, a szénfelületek szerkezetének javítása és a sérült elemek aktív regenerálása."


Nanomolekuláris... aha, értem. A molekulákban úgy tudom kovalens kötés van. A fémekben fémes kötés. Biztos én vagyok a hülye.


elektroszemcsék és az intermolekuláris kapcsolódások ... hogy WTF? Micsodák? Elektronszemcsék? Intermolekuláris?

Biztos valami fizetős marketingszöveg és bullshitgenerátor szoftverből jött ki ez, mert emberről ekkora baromságot nem feltételeznék.

2020. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%

Előre egyeztetett időpontban vendégeim vagytok a vidéki műhelyembe. Minden mérőműszer adott, van 120 tonnás présünk, tudunk ovalitást, hordósságot mérni, sűrítési végnyomást, amit szeretnétek (porlasztócsúcs vizsgáló is akad, ha azt szeretnétek a kezelés előtt majd után vizsgálni). A műhely szerszámaira felelősséget kell vállalni használat esetén. Hozhattok elkopott csapágyakat (maximum ami a gyártó szerint 80%-ban van elkopva), majd egy 8 órás kezelés után lehet forgatni a mérőműszereket.


Élő live-ban is benne vagyunk, amit fel is töltünk youtube-ra. Lehet privátban írni, jönni. Kifogásra, baromságra nem vagyok vevő.

2020. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%

#14-esnek


Csak is XADO termékekre vállalunk felelősséget, semmi másra. Amiről beszélsz, annak köze sincs hozzá.

2020. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

A te műhelyedben a te műszereid úgy csalnak, ahogy te akarod.

Láttam már olyan helyet, ahol az ügyfél látókörén kívül volt a kijelzők igazi vezérlőpultja, amik természetesen az elvárt értéket mutatták (teljesítménynövekedés, stb)


Nem írok privátot, egyszerűen egy jó pókeres vagy. Zseniálisan blöffölsz. Biztos vagy benne, hogy ennyit már senkinek sem ér. Ettől még fenntartom, hogy a cégeddel együtt csaló gazember vagy. Fémet nem lehet külsőleg, folyadékkal megjavítani.


De tudod mit, ha ekkora pofád van, keresd meg a totalcart, hogy ők vigyék el a kamulöttyöddel megkezelt motorokat egy független mérőhelyre. Erre te nem vagy hajlandó.

Szóval emelem a tétet. Várom a totalcar friss cikkét, hogy megkeresett bennünket X.Y. egy valóban működő revitalizáló szerrel.

Ha nem lesz ilyen cikk egy hónapon belül, csak hangember vagy.

2020. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
38%

Van az a sötét szakadék, amit nem lehet bevilágítani.


Nem tudom milyen helyen szocializálódtál, nőttél fel.

Mindenki árt, hazudik, gazember, hülye, troll, marketinges aki a XADO mellett adta le a voksát? Mi nem voltam még? Szerinted aki végigolvassa a kérdés hozzászólásait, az milyen következtetést von le?


Kapcsold ki a televíziót, és járj el normális helyre ismerkedni.

Van az a réteg, akinek hiába próbálja az ember tudtára adni, de ő vakon szajkózza, kezdi-végzi az egyetemes betanult, sötét mondandóját. Le kellene venni azt a napellenzőt.

Egyszerűen felfoghatatlan számomra, hogy ilyen ajánlatra amit nyújtottam, az a válaszod, hogy csalnak a műszereim. HOZZ MAGADDAL SAJÁTOT. De ezek után azt mondom, a Jóisten áldjon meg 2 apró gyermekkel, és éld boldog tudatlanságban tovább az életedet.

Ne haragudj, nem vagyunk egy szinten még köszönő viszonyban sem.

Az ilyet egyszerűen el kell engedni. Vannak ennél is körülményesebb ügyfeleink, akiknek egy egy ilyen megmozdulásuk után annyit mondunk: Nem tudjuk vállalni, vigye máshova, nincs rá kapacitásunk.

Nekem sincs rád. Don't feed the trolls.


Jössz a Totalcarral, meg az egy hónapos határidőddel. Szervezd le Te, de a megadott határidőn belül. De úgy, hogy a Totalcar is rábólint, a független műhely is (ha részemre pozitív eredmény lenne, akkor meg azzal jönnél, hogy bunda az egész).

Ilyen egyoldalú felfogással mit lehet Nálad elérni? Van egy kialakult véleményed, azt megdönteni nem igen lehet.

Uram, nincs rá kapacitásom, vigye máshova. Most az egyszer elnézem, de legközelebb ne süsse túl a rétesemet.

2020. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne hagyd ezt abba, komikusnak több mint tökéletes vagy, még nem sikerült eldöntenem, hogy melyik vagy, egy egyszerű troll, aki húzza a nép agyát, egy marketinges akinek valahogy ebből haszna van, vagy valaki aki befürdött valami hasonló cuccal és most önigazolást akar szerezni. :D
2020. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
38%
Nekem segített. Autómata váltóba töltöttem és megszűnt a hiba. Úgyhogy lehet kamu meg minden, de engem megmentett egy két kilós kiadástól. Aztán hogy mennyire lesz tartós az majd kiderül, de most megjavult... Lehet szitkozódni, hogy én is marketinges vagyok, meg hozzá nem értő, de ez tény és tapasztalat.
2020. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!