Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tapasztaltatok az új...

Mit tapasztaltatok az új motoradalék a XADO revitalizáló gél használata után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Aztán hogy mennyire lesz tartós az majd kiderül"


Igazából itt a lényeg... Ezt régen is megoldották úgymond fizetős adalék nélkül. Egy kis fűrészpor vagy grafitos zsír a váltóba és máris úgy kapcsolt mintha új lenne, persze pár 100km-en belül menthetetlenül vége lett, de az már a következő tulaj gondja volt.

2020. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy CVT váltóba érdekes lett volna egy kis fűrészpor. Szerintem ez azért többet tud, de idővel kiderül majd. Még csak 300 km-t mentem, de a hiba 100 százalékban megszűnt.
2020. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Annyi neki a lényege, hogy érzetre jobbá teszi, van rengeteg ilyen neppertrükk, sajna ismerősi körben van aki benne volt a mélyvízben, elég sok turpisságot mesélt, nem is akarok ötletet adni hozzá. De a lényeg, hogy sok adalék is van, ami amolyan pillanatnyi javítás, hosszú távon viszont jó esetben csak az eredeti hiba tér vissza rosszabb esetben rosszabb lesz.
2020. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem érzetre lett jobb nahhhh hanem mondom megszűnt a hiba. De mindegy, mert látom téged a saját tapasztalatod sem győzne meg, csak azt hajtanád, hogy szarok ezek. Nekem jóvóóót.
2020. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Jó, most esett le, hogy ugyanaz a marketinges vagy aki pár napja tolta.
2020. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Na nálad aztán vannak bajok a toronyban... :)
2020. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem, bajok azok nem nálam vannak, inkább csak azt nem tudom kinek akarsz itt tulajdonképpen reklámozni.


Kezdjük ott: Egy elhasználódott, hibás, kopott alkatrészt semmilyen adalékanyag nem fog visszaépíteni, simán fizikai képtelenség, ott meg még nem tartunk mint a sci-fi filmekben hogy miniatűr robotok vannak benne.


Másodszor meg, ha létezne ilyen csoda adalék, az már régesrégen valamelyik nagy vállalat kezében volna, ugyanis minden pénzt megérne nekik.


Hamradszor: Szerinted miért nem ajánlj egy autógyártó sem ezeket? Ha valóban annyira hatásos lenne, akkor rég ott lenne az autók kézikönyvében stb, hogy időnként öntsön bele ezt vagy azt.



Innentől részemről ezt a témát lezártam, ha nem tudsz semmi logikusat, észérvet mondani, az ilyen " éreztem " szinten kívül, akkor azt úgy veszem, mintha nem is írtál volna, mivel vagy tényleg reklámozni akarsz, vagy trollkodni.

2020. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
38%
Figyi, én nem ugyan az az általad marketingesnek nevezett egyén vagyok. Reklámozni nem szeretnék, semmi nyereségem nem származik belőle. Hiszed vagy nem, te dolgod. Csak megosztottam a véleményem, ha esetleg másnak is hasonló gondja van, akkor próbálja meg mert nekem sikerült. És nem ilyen jobbnak éreztem dolog, vagy eredmény volt, de én ilyet nem is írtam. Hiba volt és megszűnt a hiba. Én próbáltam és működött, te meg nem, csak fikázod. Most akkor? Amúgy a hibajelenség az volt, hogy indulásnál állóhelyzetből rángatott rezonált az autó, de rendesen rángatta a kormányt is. Azt mondták indítókuplung hiba. Kerestem rá a neten angol nyelven és ezt a cuccot dobta ki több helyen. Kipróbáltam és a hiba megszűnt. De ha neked jobb, ha nem hiszed akkor ne hidd, nekem rosszabb nem lesz tőle.... :)
2020. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%

Rám gondolt, velem ment a vita két héttel ezelőtt.

Felajánlottam neki, és bárki másnak, hogy jöjjenek el, hozzanak kopott csapágyat, teszteljük és mérjük le. Hozhattak volna saját műszert, mert elmondása szerint ami a műhelyemben van, azok "csalnak".

Egy megkeresést sem kaptam azóta sem. És továbbra is vitatkozik, nem tud nyitni az újabb technológiákra.

Nem tudom, hogy mennyire tud angolul, de ha utánakeresne külföldi szakfórumokon, vagy nézne tesztvideókat akkor egyből más lenne a véleménye. Több száz, ezer felhasználó kipróbálta, levideózta, feltöltötte.

Mindig meglesz ez a tábor, nem lehet mindenkit meggyőzni még akkor sem, ha minden feltétel adott.

Mondom én.

2020. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen privátozol, szerencsére az emberek 99,9%-a nem dől be ilyen kamu dolgoknak, szóval erről ennyit.
2020. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!