Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tapasztaltatok az új...

Mit tapasztaltatok az új motoradalék a XADO revitalizáló gél használata után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Figyelj nem nagyon érdekel a fröcsögés, elmondtam érvekkel alátámasztva mik a logikai bukfencek a dologban, ok okozati összefüggéseket stb, erre jössz egy " érzésre " csinált valamit résszel, és olyan " mérésekkel " amikre semmi bizonyíték, vagy más példa nincs a világon... Tessék, linkelj nekem egy olyan oldalt, dokumentumot bármit, ahol bebizonyították, hogy igenis működik a dolog.


Addig meg amrad ugyanaz a szint amit pl sok kínai cég is csinál, mármint az ilyen olyan adalékok, eszközök miegymások teljesztésével, amire semmi garancia nincs, egyszerű ember is felfogja, hogy nem működhet, de mégis terjeszthetik, mert a jogi hézagokat kihasználják.


Ez is ugyanaz a szint, ha annyira hatásos volna, akkor rég nem vita tárgya lenne, hanem autógyártók ajánlanák, olajcégek harcolnának a gyártási jogáért, stb. De innentől tényleg nem vitázom, az ilyen beböfögéseid meg nem engem minősítenek. :)

2020. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
38%
28# vagyok. Végülis nem meggyőzni akarom aki nem hisz benne, mert az az ő hite, ő igazsága, ő világa. Nem mondom, hogy ez mindenre jó lenne, mert elötte sosem próbáltam és majd, max egy év múlva kiderül mennyire lesz tartós a javulás. Azt viszont ne kérdőjelezze meg senki, hogy nekem személyesen mi a tapasztalatom...
2020. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Te használtad váltóba nem? Arra írtam, hogy szerintem ideiglenes lesz a dolog, de figyelj, ne legyen igazam. :)
2020. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!