Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Nissan 350Z...

Szerintetek a Nissan 350Z megfelelő első autónak?

Figyelt kérdés
Nissan 350Z, Audi TT-vel szemezgetek. Persze az újabb kiadásúakkal (2004<) nem a régebiekkel.

2016. máj. 11. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
350 z túl gyors lenne. Kirepül alólad.
2016. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Amennyiben tudsz normálisan közlekedni, és van pénzed a fenntartására, akkor bármelyik autó jó elsőnek.
2016. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Hacsak nem vagy gyakorlott vezeto, akkor en elso autonak nem vennek ilyen eros kocsit. Sajat peldambol kiindulva, az elso autom egy 1.8as Golf volt, kb. 2 ev utan jutottam el oda hogy magabiztosnak ereztem magam annyira, hogy vettem egy erosebbet. Akkor mar ereztem hogy kellene alam egy kis power, nem azert hogy szaguldozzak, hanem hogy amikor olyan a helyzet, akkor legyen.


Barmilyen autot veszel, fogsz vele szerencsetlenkedni, ossze-vissza menni, veszelyesen elozgetni, ehhez nem kell hogy egy ordas gep legyen alattad, az csak ratesz. Ha majd eltelt 1-2 ev es ugy erzed hogy kell az ero, akkor majd veszel mast. Az ilyen eros autokat nagyon konnyu eldobni, kezdokent szerintem nincsen erre szukseged.

2016. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem ezt az erős autó-gyenge autót szöveget. Én belevágódtam egy SLK-ba, hogy menjek vele. Elég erős ahhoz, hogy kinyírjam magam vele ám mégis nehezen sikerül. Ha erős 1 autó valakinek, ne kapcsolja ki a kipörgésgátlót. Használja ésszel. 300 jó se olyan bika szívóként, mint mondjuk egy turbós ám kisebb. Nem fog elkaparni amint megjön a nyomás, nem tudja kitekerni a seggét gyorsítás közben.

1 szó mint 100, ha ésszel mész, bajod nem eshet, és nem utolsó sorban másnak sem.

2016. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 18:32


Nem kell hogy ertsed, mindenkinek mas a velemenye, ettol nem vagyunk egyformak:) Nem akarlak meggyozni arrol hogy gondold azt amit en, a kerdes a velemenyunket kerdezte, en pedig leirtam. Szived joga egyet nem erteni.

2016. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy slk meg egy 350z nem egy kategória. De az slk is tud menni rendesen mert kis autó. De a 35oz meg pláne.
2016. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
De van aki 90 lóra is azt mondja, hogy sok. Kezdőnek meg legyen 50 ló. Hát de ha ésszel vezet és nyugodtan lehet 300 is, vagy 160 is, vagy 100 is, nem lesz baj vele.
2016. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem első autónak McLaren F1 a minimum. De te tudod.
2016. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Mért érzem ugy hogy ujabb 12 ves unatkozik?:D
2016. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó autó a 350z, de kezdésnek azért szerintem egy kicsit erős, jó lehet, hogy a szívó motornál nem olyan gyorsan jön meg az erő mint egy turbósnál viszont ha elkezdi pörgetni (amit azért egy sportautónál pláne V6-os motornál ami szépen szól) akkor ebben is gyorsan nő a sebesség viszont nem akkora észvétellel mint egy turbósban.
2016. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!