Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Nissan 350Z...

Szerintetek a Nissan 350Z megfelelő első autónak?

Figyelt kérdés
Nissan 350Z, Audi TT-vel szemezgetek. Persze az újabb kiadásúakkal (2004<) nem a régebiekkel.

2016. máj. 11. 18:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9 Mindenki magából indul ki, szokták mondani. Én viszont, enyhe irigységet érzek a hozzászólásodból.


A többieknek köszönöm a válaszát, nagyra értékelem! Ismerve magamat, nem nagyon jelentenek gondot a lóerők. Több évig motoroztam, illetve most is hajtok egyet (250ccm). Szóval megtanultam - azt hiszem, legalábbis - hogy könnyen tud "meglepetést" szerezni egy erős gép.

2016. máj. 12. 13:21
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké akkor javítom: Papíron elhet több vagy mint 12. :D
2016. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Gratulálok egy újabb mondat, amiben tombol a realisztika. A beszélgetést itt lezártam veled.
2016. máj. 12. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a lgoisztika hogy valaki eslső autónak 350-et akar :D
2016. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koaxk Ábel ***** válasza:
71%

Miért ne lehetne jó első autónak?


Ha ez a vágyad, erre van igényed, erre van pénzed akkor hajrá!


Ahogy olvasom a kommenteket sokan azt hiszik, hogy az erős autó olyan, hogy hozzáérsz a gázpedálhoz és berepülsz a bokrok közé.


Egy erős autót is lehet finoman kezelni, csak még egy 70 lovas Fabia-nak padlógázt kell nyomni egy 250 lovas autónak éppen elég megpöccinteni a pedálját azonos gyorsuláshoz.


Megszokás kérdése.


Nyilván ha tanulóvezetőről beszélünk jobb a kevés lóerő mert ő úgyis kinyomja a pedált padlólemezig, ami életveszélyes egy 200+ lóerős autó esetén.


A kérdező viszont nem írta, hogy tanulóvezető lenne, attól, hogy ez az első kocsija még vezethetett sokat.


Amúgy meg teljesen megértem, hogy nem akar elsőnek egy unalmas autóba ülni, ha megteheti.

2016. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!