Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 millió forintba elegáns de...

2 millió forintba elegáns de még is kis vad autó?

Figyelt kérdés

Hello,első olyan autómat venném ami nekem tetszik és az hogy fenttudjam tartani alapon venném.

CLK 200 mercedesre gondoltam,nekem igazából csak az számít hogy elegáns legyen,de azért valami kis vad beütése legyen.

Ezért a német személygépjárműveken gondolkodom.

Nem számít a lóerő,nem kell 200-300 lóerő,nem számít,hogy 7 vagy 10 liter a fogyasztása.

Kényelmes,elegáns,de mégse egy bőrüléses családikocsira gondolok.


2016. máj. 13. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Volkswagen Passat B6, szerintem jó választás lehet. Esetleg ott a Skoda SuperB is, vagy a Honda Civic, Honda Accord, Honda Legend. Ezek mind jól néznek ki, persze ennyirét vehetsz BMW vagy Audit is, kérdés, mennyire vannak széthajtva.
2016. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mercédesz, a bmw és az audi egyébként nem arról híres, hogy olcsón fenn lehet tartani.
2016. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiválógattan pár autót, amik szerintem kellően elegánsak de ugyanakkor sportosak is. Ugyebár német autókról beszélünk, viszont egy Mercedes vagy BMW szervízelése igencsak drága, tehát azért jól fontold meg választás előtt hogy képes vagy-e fenntartani az adott autót hosszabb távon. Mindenesetre én Volkswagen modelleket ajánlok neked.


Volkswagen Passat

[link]


Volkswagen Polo

[link]


[link]


[link]


VW JETTA

[link]


VW GOLF

[link]


[link]

2016. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy 330i-t :D
2016. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik valaszolo linkelt ket 1.4-es Golf 6-ot. Nekunk ilyen van, szep auto, de atlagos, mindennapos, szerintem nem lehet elegansnak nevezni. A 80 loeros szivobenzin pedig elviszi az autot, de en meg nem talaltam olyan elethelyzetet, amelyben "vad"-nak neveznem:) En ha vadabbat szeretnek(legalabbis kinezetre) egy 8. generacios Civicet vagy egy Alfa 159-et probalnek keresni. A 159 szerintem mar akar elegansnak is nevezheto.
2016. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Hát ha a kérdező fejében a CLK Mercedes fogalmazódott meg, akkor nem tudom, hogy kerülhetnek elő ilyen autók mint a Passat meg a Golf!


Ezek jó kocsik, de láthatóan nem ilyen jellegű autót keres, "vad beütésűnek" meg a legkevésbé sem lehet nevezni őket.


Én ezeket ajánlanám így elsőre


Audi TT

BMW 3 (E46) Coupe

Mercedes SLK


Persze ezek fenntartása nem olcsó, de nem is vállalhatatlan.

2016. máj. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1.4-es 6-os Golfokat el lehet felejteni. 3 millióért adják a normálisabbakat, ezek a belinkeltek csak a legalja szinten vannak. Főleg, hogy az egyik kapott oldalról. A másik meg az, hogy gyengék, minimum 1.6 vagy TSI. Ha Golf, akkor ennyiért vannak a jobb 5-ösök.
2016. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!