Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit dobna a kocsi teljesít...

Mennyit dobna a kocsi teljesítményén egy erősebb benzinpumpa?

Figyelt kérdés
Persze egy jól beállított chippel. Seat Leon 1.6 16v. Tudom szívó tudom keveset dobna de mégis mennyit?
2016. jún. 2. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, a szűk keresztmetszet úgyis a levegő lesz ha tuningolod nem pedig a nafta.
2016. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem bele való pumpa okozhatja azt is hogy be sem indul a motor mert a benzinnyomás helytelen értékét észlelve az ECU hibát érzékel és letilt, vagy mindenféle egyéb tünete lesz a buherálásnak.
2016. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Chip chip chóka....

Esetleg merülj el a tudásanyagban a motorok működésével kapcsolatban.

Egyrészt akkor te is tudni fogod a választ másrészt nem kérdezel ekkora marhaságot

2016. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy eroseb a szivattyú még nem egyenlő azzal,hogy több benzin jut be az egesterbe....
2016. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelme semmi, oylanról enm hallottam még hogy az elnne a szűk keresztmetszet.
2016. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 20x erősebb benzinpumpát rakol be, akkor sem lesz jobb a kocsid :D 3,1 nyomást enged csak be úgyis elül, hiába 4 vagy több van minden alap kocsiban...


Csak chiptuning segít ami a PC-nek hamis adatokat ad át(hogy sok benzin ment be, adjál akkor több levegőt).


Amit te akarsz az egy sima 4 injektor csere, ami többet fog nyomni a motorba, nagyobb a fogyasztás, de a kocsi teljesítménye.. Mint ha más lenne

2016. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!