Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek a suzukisok?

Figyelt kérdés
Állandóan találkozok országúton a suzuki ignisekkel meg wagon R+ meg talán swift is néha akik 60 al mennek a 90 helyett.Elképesztő mennyire feltartják a forgalmat,mindenki előzi meg őket,de ezzel veszélybe sodorhatják egy másik autós életét.Főleg egy olyanét akinek mondjuk nincs erős autója(szerencsére én a turbódízellel nagyon gyorsan meg tudom előzni) mondjuk egy opel corsa 1.2 vagy valami hasonló,de mégis 90 el azért haladna... És ennek tetejébe,hogy lassan haladnak még hencegnek is,hogy mekkora király az én ignisem,csak 5-6 litert eszik.stbstb Mert ugye ha felhozzuk hogy az én turbódízelem csak 5 litert eszik 150LE-vel akkor jönnek,hogy az enyém is csak 5 litert eszik aztán nincs turbó stb stb.Csak közben meg állandóan fel tartják a sort a 60 al cammogók...
2016. jún. 19. 00:21
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
ja,és tisztelet a kivételnek.
2016. jún. 19. 00:22
 2/31 anonim válasza:
92%
Lehet erezni hogy te vmi gyerek vagy.
2016. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nem éppen,de ez most hogy jön ide?
2016. jún. 19. 00:29
 4/31 Tomcatters ***** válasza:
65%

[link]


Esetleg valami hasonlóra gondoltál ? XDD

nem turbos... gyari 1.3 gti :D

2016. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz suzukisnak lenni, hogy valaki cammogjon, mint ahogy ahhoz sem, hogy 80-al menjen 30 helyett. Mindketto idegesito es konnyeden lehet veszelyes is.
2016. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

én csak a tapasztalataimat írtam le.

Nem volt szó itt 1.3 gti-ről hisz pont nem a boyracerekről van szó.Arról nem beszélve,hogy a videóban szereplő suzuki nagyon kihegyezett és a belseje is nagyon ki van herélve,nem éppen hétköznapi kocsi.Sima 1.3 GTI nem nagy szám.Úgy látszik akkor a környékünkön divat ez csak.

2016. jún. 19. 00:55
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg egy olyanét akinek mondjuk nincs erős autója"

Te ugye azt tudod, hogy előzés előtt visszaváltunk?

2016. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak téged a pármilliárd emberből.

Én sem szeretem ha nagyon lassan haladnak előttem, de nem csak Suzukisok szoktak, ez márkafüggetlen. Teljesen fölösleges általánosítani.


A komoly S Mercis üzletember ugyanúgy berakja a tempomatot a Váci úton és azonos tempóval halad a mellette lévővel, így esélytelen megelőzni. Csak én utálom az S Merciseket?

2016. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Tomcatters ***** válasza:
Nem baj, azért mindent félretéve nem rossz egy 1298ccm szívó szutyukitól vs egy turbós 2997 ccm 6 hengeres diesellel szemben :D
2016. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít senki. De azért 150 lóerővel te se érezd magad császárnak.


9.

Megnéztem ezt a videót, semmi extra, számomra a gyorsulási versenynek nincs sportértéke.

Viszont a kommentekért megérte, nagyon jót nevettem, ahogy az egyik kommentelő leszólta a "suzuki suzuki" nevű hozzászólót a videó alatt.

2016. jún. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!