Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell motorral megállni?...

Hogyan kell motorral megállni? Lépésről lépésre irjátok le.

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szepen hátsó fékkel először majd amikor intenziven lassulsz, akkor az elsővel is elkezdesz. Egyébként ra kell erezni melyiknel hogy..
2016. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szépen vissza engeded a gázt.

Utána szépen lassan fékezel,de akkor is csak addig kell a fékezni,amíg meg nem áll a motor.Nem lehet az hogy mész gyorsan,majd azonnal hirtelen fékezel.Akkor orra buksz.:D


Nekem így tanították a motoros suliban.

2016. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha a motoron ülnek az őseid 8 generációra visszamenőleg, akkor csak nagyon óvatosan, nagy a teher!
2016. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh.. Koszonom a normalis valaszokat.... Es ahogy fokozatosan lassulok kozbe valtogatni kell le?
2016. júl. 13. 10:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Es amikor mondjuk keresztezodesnel meg kell allni akkor 1-esbe vagy uresbe rakjam??
2016. júl. 13. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Először a hátsó fékre lépsz, de rögtön utána mehet is az első fék, mert az a hatékonyabb. Lassulás közben hasznos dolog visszaváltogatni, főleg piros lámpához közeledve, mert ha vált zöldre akkor rögötön tudsz is tovább menni. Ha teljesen meg kell állni, akkor egyesig le kell váltani. Én a bal lábamat teszem le először, mert akkor a jobbal még tudok fékezni. Ha áll a motor, akkor átváltok jobb lábra a támasztással és kiveszem a váltót üresbe. Ha vált a lámpa már tudom is szúrni az egyest és tűz.
2016. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést 2 nap alatt eddig 3x tették fel. Gondolom lehet egyezés.
2016. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!