Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tiszteletem uraim! Mit ír...

Tiszteletem uraim! Mit ír törvény elő, dobozokkal mi lehet max szélessége és max hosszúsága motornak? Mennyivel lóghat túl motor méretein? Továbbá két személlyel és 3 dobozzal milyen menetstabilitásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Kaptam Olaszországból két azonos 70 literes dobozt, amit a postások ott a motor hátulján a csomagtartón használtak. Mivel barátnőmmel 1 évben kétszer elmegyünk kirándulni motorral és rengeteg a csomagunk, felszeretném tenni ezt a motorom oldalaira dobozként, továbbá hátra is majd szerezni akarok egy nagyobb 45 literes dobozt. Köszönöm az értelmes, építőjelegű hozászolásokat előre is!
2016. júl. 23. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd fel azt kész, nem kell azokkal műszakira menni. Törvényi előírás... haggyadmá... te sose mész gyorsabban mint amennyivel megengedett? Naugye.
2016. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké, de ha kirándulás közben rendőr megállít, akkor tuti beszól miatta, mert hihetetlenül szembetűnő az a darabonként 70 liter... Ezért továbbra is kérlek segítsetek, válaszra várok.
2016. júl. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!