Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másodjára nem sikerült a...

Másodjára nem sikerült a forgalmivizsgám. Papírt nem kaptam róla. Rajtam kívül5 ember megbukott, és olyan útvonalat kaptam amire azt mondta az oktató, hogy akkor adják, ha valaki sorsa alapjáraton megvan pecsételve. Szerintetek lehet direktnek venni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 14:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy felesleges ezen vitázni. Mert mindenhol máshogy megy. Más Zalába, Borsodba, más Pesten. Ha alar úgyis megbuktat. Igen , neki nem célja. Kivéve ha ki van adva . :)
2016. aug. 11. 18:18
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is kétszer buktam forgalmin. Mind a kétszer adtak vizsgalapot amin rajta voltak a hibáim. (Megyeszékhelyen lakok)

Illetve mikor húznom kellett útvonalat, akkor előttem sem 20 papír volt, csak 4-5 ahogy emlékszem. Gondolom nem rakják vissza minden vizsga után egy nap ugyanazokat az útvonalakat.

Az meg hogy sokan buktak, nem hiszem hogy szándékos. Mindenhol ez megy.

Szerintem harmadszorra sikerülni fog! Én is nagyon el voltam keseredve a harmadik vizsga előtt, erre egy szuper útvonalat húztam, a feladatokat meg tudtam csinálni, még a forgalom sem volt túl nagyon.

Sok sikert neked, ne szomorkodj!

21L

2016. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

*forgalom sem volt túl nagy

(Bocsi javítja a telóm)

2016. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Leírtad te is hogy a kocsi megállt, mert nem jó sebességbe tetted. Akkor mit háborogsz?

Más is ugyanannyi útvonal közül húz mint te. Azt hiszed pont a te neved szemelték ki hogy "na most jól megbuktatjuk azért is". Milyen bizonyos emberke? Persze a bukások után a tanuló szerint mindenki hibás, csak ő maga nem.

Volt hibád, el kell fogadni hogy nem sikerült. Veszel pótórákat, gyakorolsz, majd mész harmadjára akkor.

És nem lehet direktnek venni a bukásod.

2016. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó...Ez a mindig csak a tanuló a hülye,elég régimódi hozzáállás. :)) érdekes 10én vizsgáztam 20án megyek legközelebb vezetni. azóta 2szer is kérdeztem az oktatóm,hogy menjek e előtte? A válasza egyértelmű NEM volt. Gondolom ha annyira hülye lennék,vagy leakarna húzni,máig legalább 4 órát vezettetett volna le velem.De az utóbbira nincs rá szorulva. Más is ugyanannyiból húz mint én? Egyelek meg ez aranyos volt 1 éve vizsgázott az egyik barátom délután 4kor,én 9kor.. és de érdekes Ő délután 4kor is10ből húzhatott nem 3ból. Ezt is buktad. Nem az én nevem,de nekem ne mondja senki,hogy 6ból 6 hülye mert ilyen NINCS! Az a bizonyos emberke meg ne érdekeljen nem sok közöd van hozzá. :) Mint írtam az oktatóm,mondta ,hogy most se menjek,mivel akárhányszor megyünk kb minden 3ik órán szól csak rám valami apróságért,amit 20 éves jogsis rutinos is elkövet. Igen leállt a kocsi. Te talán még sosem fulladtál le,váltottál rosszul? Ha sosem,akkor,hogy hogy nem valamelyik F1es csapat boxában ülsz? Na erről is ennyit. Az meg nyílt titok,hogy a jogosítvány szerzés miről szól,csak az nem tudja,aki nem akarja. :) Ha hangnem meg azért ilyen,mert amilyen a mosdó olyan a...
2016. aug. 14. 13:22
 16/19 A kérdező kommentje:
ja,és mielőtt azzal támadnál,hogy ez a felfogás régimódi.... Nem a tanár verő,hisztis kamaszokra,és szüleikre gondolok,hanem kimondottan az ilyenekre,mint a jogsi,nyelvvizsga,stb,amiért fizetsz,és e miatt 20szor is megbuktatnak. :)
2016. aug. 14. 13:38
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Te komolyan valami megszállott vagy és nem bírod elviselni hogy megbuktál, pedig annyira profi vagy hogy minden huszadik órán kell rád szólni valami apróságért. Hát mi az hogy megbuktál???? Az a csúnya vizsgabiztos téged tuti nem akart átengedni meg a másik 5 embert sem. Jaj jaj.

Gyerekes vagy.

Az a példa hogy egy évvel ezelőtt vizsgázott valaki és vele mi volt az elég gyenge. Van amelyik válaszadó itt full normálisan leírta neked hogy ő sem 20 útvonal közül választott de le se sz*rod csak fújod a magadét.

Képzeld én is fulladtam le mikor vezetni tanultam, de ha megállsz egy forgalmas utcán rossz váltás miatt és beléd mehetnek kocsik akkor szerinted az nem bukási ok? Ja de te mindenkinél okosabb vagy bocsánat.

Veled nem lehet mit kezdeni. Verd tovább a popsid a földhöz, és adj magadnak igazat :D

Mert egy forgalmin bukás akkoraaa tragédia hogy bele kell halni.

2016. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Ja és még annyit ha valaki eljut a forgalmi vizsgáig, akkor ott bármelyik útvonalat húzza, végig kell vezetni hibátlanul akármelyiket. Nem a nagyon könnyű útvonalra kell hajtani aztán menősködni hogy megvan a jogsi. :D nem tudtad teljesíteni a nehezet akkor elgondolkodtató. Talán akkor mégsem vagy olyan profi, és korai neked a jogsi ;)

Aki állítása szerint jól vezet (te ezt mondod magadról) annak minden forgalmi helyzetet meg kell oldania. Gondolkodj majd el.

Viszlát!

2016. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nos, sikerült azóta?
2017. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!