Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tanítják, hogy...

Miért nem tanítják, hogy gázzal induljunk el?

Figyelt kérdés

Megvan a jogsim. Végre sikerült venni egy kocsit is.

Mindig úgy indulok, hogy kis gáz és úgy kuplung. Így dinamikus az elindulás. Az oktatóm anno azt tanította, hogy csak simán induljak el kuplung használattal. Nem lehetett gázt nyomni. Oké, hogy dízel autó volt de nagyon lassú volt az elindulás úgy.


2016. aug. 14. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert attol nem lesz hosszabb a farkad ha dinamikusan indulsz el. Az epeszu emberek, akik tekintettel vannak masokra is, nem dinamikusan hanem biztonsagosan indulnek el.
2016. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy kilő az ember. Hanem hogy nem kell 3m-ig csúsztatni a kuplungot ha az ember ad gázt is mellé.


https://www.youtube.com/watch?v=Ede9_RGbWgU

2016. aug. 14. 15:14
 3/8 A kérdező kommentje:
*3mp-ig
2016. aug. 14. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

most mi is a problémád? szerintem jól csinálod. a körülményeknek megfelelő gázadás, vele kuplung emel, oszt már megy is a kicsike..


nagyon nem mindegy, hogy hideg-e a motor, vagy öten ültök benne, vagy emelkedőn kell idulod vontatmánnyal..

vagy mind együtt..


a lényeg, hogy ne sokat csússzon a kuplung..ha már kicsit gurul, akkor felengedheted, aztán hajrá..


A dinamikus elindulással nincs semmi baj. sőt..kövér gáz, oszt hadd' szaladjon a szekér..

2016. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy dízel az autó, még nettó f@§zság gáz nélkül indulni. Semminek nem tesz jót, és még tetű lassú is leszel. Rendkívül furcsa, hogy egy oktató ilyet mondott.
2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tanította így, hogy megtanuld a kuplung használatát. Megtanultad, most már használd úgy, ahogy akarod.
2016. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen baromságot még életemben nem hallottam.Akkor ezek szerint azért van ennyi nyomoronc az utakon akik alig bírnak elindulni.Kösz hogy megadtad erre a kérdésemre a választ
2016. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt kinek címezted?
2016. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!