Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elővettem a Simsonomat a...

Elővettem a Simsonomat a garázsból másfél év állás után. De nem megy. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tankot ki kellett takarítani, azt megcsináltam. Gyertyát cseréltem, karbit pucoltam,de egyszerűen nem akar menni. Rúgásra egyálalán nem történik semmi. Begurúlni lehet vele de akkor is csak pár másodpercet jár és utána lehörög hiába húzogatom a gázt. Próbáltam a karbin állítgatni a dolgokat de semmi. Valami ötlet?

2016. aug. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az elég szar ha állitgattál a karbin dolgokat. Azt kell állitani amire szükség van. Mert ha csak úgy állitgatsz , lehet hogy pont rossz felé fogod tekerni.
2016. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tippem hogy nem kap anyagot,attól hogy a tank ki lett takarítva még távolrol sincs a dolog elintézve! Csapot is kikel takaritani! A karbin vissza kéne "áligatni" a dolgokat és megnézni hogy odáig el jut e a benzin? Gyertya csere oké de semmit sem ér ha szikra meg nincs! Azt is ellenörizni kell, na meg ha van szikra, megfelelö idöbe adja e? Kb hirtelen ennyi!
2016. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfél év állás után olyan trutyi lesz mind a tankban-,mind a karbiban hogy még szakember is nehezen pucolja át nemhogy Te..

Azzal csak nehezítettél a helyzeten hogy elállítottad még azt is ami eddig jóvolt.


Új benzint kapott? Úszó nem lyukas? Ha tiszta a karbi nem állhat le!

2016. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istenem emberek, ez csak egy Simson, milyen szakember tisztítsa ki a tankot és a karburátort, meg a benzin csapot? Fogsz egy vékony drótot, benzint, rongyot, és a szádat. Kipucolod, átmosod, megtörölgeted, belefújsz. Nem nagy történet. Csak a benzint ne nyeld le. XD És ne nyalogasd.


Otthon meg lehet csinálni, csak ÉSZ kell hozzá. Könnyen dobálózik itt mindenki a szakemberekkel, de ha nincs pénz akkor a szakember se foglalkozik vele.


Tankot, karburátort és a benzincsapot tisztítsd ki. A gyertyát nézd meg hogy szikrázik e. Rengeteg sebből vérezhet. Másfél év állás után nem is csoda ha nem indul. Nekem volt hogy 1 hónapig nem indítottam be és szenvedés volt. A gyújtás jól be volt e állítva? Mikor utoljára használtad első rugásra indult e? Mert ha igen akkor elvileg csak az alap dolgokat kéne rajta csinálni, állítgatni nem kell.

2016. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember...szerinted nem kell ide szakember?

Agyon tekergette a karbin található összes létező csavart..itt már nem áll meg a drót elméleted-kapjál már a fejedhez XD

2016. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nekem kéne a fejemhez kapnom, hanem a kérdezőnek. Ha nincs pénze szakemberre neki kell megoldania. Javaslom hogy használja a googlet, ott leírja sok cikk a helyes karburátor beállítást, a gyújtás beállítást és egyéb karbantartási lépéseket. Ha meg van ismerősöd aki ért hozzá kicsit is akkor kérj tőle segítséget.



Osztani könnyű a srácot, de segíteni és tanácsot adni neki már nehézkes..... ember.

2016. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!