Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megkaptam a jogsimat, de még...

Megkaptam a jogsimat, de még közlekedni teljes mértékben "félek", mit tegyek, hogy oldódjak?

Figyelt kérdés

Mindig az van bennem,hogy "nincs oktató...",persze akkor is úgy vezettem mintha nem is lenne,hisz az életben nincs (figyeltem rá) ,de pl : " tükör elkerüli az elejét ,alászedem" elv meg mindent kb alkalmazok,de minden ilyennél "jajj,csak ne koccanjon" meg ilyen "félelem" van még bennem,szerintetek ez normális?Sajna nincs olyan velem ,akinek van rutinja ,mert apám kamionos.

Még kb : kis forgalmú utakon ,és forgalmas,de "egyszerű" utakon megyek,hogy szokjam.


2016. szept. 21. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális,nagyon sok idő kell hogy teljes magabiztossággal érezd az autó összes centijét,és ne legyenek soha félelmeid.

De a kezdeti parázások hamar elmúlnak.

2016. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát inkább csak szűk helyeken,parkoláskor van bennem ez.

Amikor ún "tudok" haladni akkor egész jól érzem magam,amikor szűk hely van pl : mindkét oldalon állnak és 20-20 centik maradnak akkor parázok,egy párhuzamosnál szintén.

2016. szept. 21. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!