Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Rio, Skoda Citigo, Toyota...

Kia Rio, Skoda Citigo, Toyota Yaris, Mazda2, Honda Jazz, VW Golf/Polo? Melyiket vennéd?

Figyelt kérdés
Munkába járásra fogom használni. XIV-III. ker között Budapesten. Utcán tartanám.

2016. nov. 25. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
inkább privátban válaszoltam, kérdező, mert nem akarok itt személyeskedni tovább.
2016. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Kérdező, ne törődj vele! Tipikus, ki ha én nem figura, aki mindig mindent tud. :-D Többet költs rá, de csak japán autót vegyél, a többit felejtsd el! A helyedben én Toyota Aurist vennék vagy Mazda 3-at! A mostani Kia is zörög, csörög, műanyag az egész...és nem fogsz tudni tőle megszabadulni, ha elakarod adni! Hiába nem kell szervízelni, összességében egy nagy ...! Az én sorrendem: Toyota, Mazda, Honda, Skoda, VW, KIA
2016. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11. Nem érdekel egyáltalán.

12. Köszi. Akkor lehet betérek egy Toyota szalonba. Csak az Auris elég nagynak tűnik. A Yarisra pedig mindig ruházzák, hogy kifejezetten női, bár sokukat férfi vezeti. De mivel magam maradtam, így valami kis autóban gondolkodom. Az Ignis nagy és nem is szeretem.

2016. nov. 25. 14:02
 14/21 anonim ***** válasza:
#12-es, nem nem vagyok ki ha én nem, csak elég sok autóval foglalkozom. Gondolom te is, ezért írod a KIA-ról, amit írsz. Egyébként a %-os indexem szerencsére elég jó, szóval van bőven, aki szerint hasznosak a válaszaim.
2016. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Akkor új Corollat tudnám ajánlani. Az a Yaris és Auris közt van méretben. De igazából a Yaris sem női autó, ahogy a Peugeot 206,307 sem, mégis azokra is rámondják sokszor. Viszont ezekkel az autókkal 10 évig biztos eljársz mindenféle komolyabb szervizelés nélkül. Csak a kötelező körök lesznek. Olajszűrű, fékbetét, ékszíj, klíma. A családban van egy ilyen modell, kifogástalan. De ha cseréljük, Aurisra, a benzines 1.4 változatra. Itt említeném meg a Lexusokat is, az már csúcskategória a Toyotánál. Volt szerencsém egyet kipróbálni abból is. Élmény.
2016. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Úgyhogy én a helyedben kizárólag Toyotában gondolkodnék! Szerintem a Mazda drágább, a Toyota ugyanazt tudja. A Nissan Note-ot javaslom még. Illetve, amit még ajánlok a Skoda Yeti, Octavia, bár ezek relatív nagy kocsik. És szvsz szerintem a Skodák jobbak, mint gazdájuk a VW.
2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
japánt válasz,esetleg a kia a gari miatt ha más nem
2016. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Azért a Rio, mert szerintem nagyon jól néz ki, kiforrott technika, 7 év gari. Mit mondjak még? :)

2016. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekünk Suzuki Ignisünk volt és imádta az egész család. Hihetetlen jó motor, minden eddigi autónknál jobban ugrott, autópályán a 160-at is bírta. Nagyon sokat volt használva nagy távolságokon és soha nem volt vele semmi baj!


Amúgy a Mazda és a Honda nagyon jók.

2016. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Baltaarcúu válasza:
Cseréltesd le a lengéscsillapítókat,aztán jó lesz a Suzuki is!
2017. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!