Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma láttam az autópályán egy...

Ma láttam az autópályán egy kamiont a belső sávban! Szabályos ez?

Figyelt kérdés
Ma mentem a sztrádán, a sz*r kis szakadt papír Swiftemmel, előzni akartam egy kamion sort. A sor végén a külső sávban is meg a belső sávban is haladt egy kamion, az egyik előzte a másikat. Én meg e miatt személyautóval percekig bent rostokolltam a belsőben 90 km/h-s sebességgel. Kérdem én... szabályos ez? :O

2016. nov. 28. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabályos a kamion előzése, de engem kimondottan nem szokott zavarni. Kivárom, aztán megyek.


Az se szabályos, mikor személyautóval kamionsort előzök traffipaxhatáron 145-tel és jön mögöttem nulla követési távolsággal egy szerb rendszámú 20 éves prémium autó felkapcsolt reflektorral. Majd mikor van lehetőségem kisorolni a külsőbe, bevág elém és satuféket nyom.

Ilyennel is találkoztam már és jobban zavart, mint hogy ki kell várnom míg az egyik kamion elmegy a másik meleltt.

2016. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És még ilyenkor szokott eszembe jutni, hogy mit össze anyáznak mögöttem, mikor szabályosan megyek:

A 4-esen 70-nel poroszkáltam. Hozzáteszem, hogy bár sietnem kellett volna, de nem tudtam gyorsabban menni, mert akkor egyből elkezdett melegedni a vizem. Nagy nehezen megelőzött egy vén fószer és ahogy ment el mellettem két kézzel feküdt a dudán. Ráadásul egy olyan autóban, ami bármikor lerajtól.

Nem veszem magamra az ilyeneket, de azért ha találkoznék vele egy parkolóban, megkérdezném, hogy mégis mi járhat ilyenkor a fejében. :)

2016. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, de mit tudsz tenni vele?? Az ő tonnái és lóereje letolnak... Ráadásul borzasztó feszített tempóval dolgoznak (logisztikus vagyok) és bizony ők is meg kell oldják. Bármi lehet.


De még mennyi szabálytalansággal fogsz az utakon találkozni, ez egy csepp szintű! Nem veszélyeztette az életed, nem teremtett balesetet, addig örülj hogy csak elvett pár percet 90-es tempón.

2016. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!