Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Corsa, Swift vagy Punto 600...

Corsa, Swift vagy Punto 600 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni körübelül 600 ezer ft-ból.

Olyan autot szeretnék ami keveset fogyaszt, olcsón fentartható és Viszonylag nem kell vele minden héten szervízbe menni vele.


Ahogy nézegetem autokat amikebe klíma is van, ez a 3 fajta auto jöhet szóba szerintem:

Suzuki swift 1.3

Opel Corsa C

Fiat Punto 1.2


Inkább a swift mellet vagyok mivel megbizható autó, csak eléggé fapados eléggé ráz rossz utakon. Opel Corsa c és a Punto van olyan megbizható autó mint a Swift? Kényelmesebbek mint a swift? Melyik autot érik meg ebbe az ár kategoriába és Mennyit fogyasztanak körübelül?



2016. dec. 6. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobj még rá egy 100-ezret. 700-ból már elég tisztességed állapotú C-s corsák vannak. De 600 ból is ki lehet fogni egyet.
2016. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős Fiat szóba sem jöhet. A Suzukihoz olcsóak az alkatrészek. "Opel sosem kop el" szokták mondani, de én nem szerettem őket soha.

Nekem most egy 2001-es 1.6 16V Swiftem van, 375 pénzért vettem és most költöttem rá durván 120eFt-t. Így most van egy egész jó kocsim. Mivel nem hosszú távra tervezek vele, így nem költök már rá többet. Igaz hosszabb távon szelepszár szimeringeket kellene cserélni, de azt már nem én teszem meg.


Ha klímásat szeretnél akkor muszáj az 1.3 16V, de inkább 1.6 16V ALIG fogyaszt többet!!!

2016. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond a puntókkal!sokan köpködik itt,pedig semmivel nem rosszabb mint a masik két versenyző!

Volt mar 2 puntom,meg most is van egy a csaladban,en megsem talalkoztam azzal a messze földön híres megbízhatatlansaggal,amivel egyből lehúzzák minden ilyen kerdesnel!

2016. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En a swiftet javaslom!

Nekunk a csaladban 17eve van, a masik 21 evet szolgalt nalunk, es csak azert adtuk el, mert ignisre csereltuk. Egyszer sem hagyott cserben egyik sem, alkatreszeket olcson kapsz hozza, jo a fogyasztasa! Ha rendszeresen karbantartod, nem lesz vele gond! :)

2016. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Swift - t javaslom megbizható,olcsó fentartás,600- ért ebből kapod a fiatalabbat
2016. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Puntót ne! swift a javaslatom
2016. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gon99 ***** válasza:

Punci: 2 barátomnak is volt 2004es természetesen komplett motor csere minden előfordult nagyon megbízhatatlan kényelmetlen gyenge motor ha nem akarod magad szivatni puncit ne!

Buzuki: kényelmetlen és a motoron kívül mindent cserélhetsz ha szeretsz/sokat vezetsz nem ajánlom

Corsa: Nekem nagyon kicsi és a motorja is de a másik kettőtől jobb autó kétségtelen

Ha elfogadod a tanácsom 6-700 ezerért nagyon jó Seatok vannak esetleg régebbi Golf,Bora Japánt vagy németet vegyél 1.6 motort ajánlom értelmetlen kisebbet vásárolni mert sokkal lassabb de fogyasztása ugyanaz ha rám hallgatsz nem bánod meg! :)

2016. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 évig volt swiftem, szívtam vele, kb minden lehalt benne.


Most 2 éve van puntom, szívok vele, minden lehal benne szép lassan.


Tesómnak ez alatt opeljei voltak, mind a 2 hengerfejes lett, pedig alig 250e km volt bennük.


Szóval ez nem autó függő, hanem autó előélet függő. Ha hülyétől veszed ki kihajtott a lelkét is az elmúlt 10-15 évben, vagy 82 tulajdonosa volt és mikor világított a "check engine" lámpa, akkor sz@rtak arra magasról, akkor sz@r autód lesz és fizetni kell rá kibe**ott sokat.

2017. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Corsa C-m van és egyáltalán nem minőségi. Suzukira szavaznék.
2017. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!