Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Probáltuk behuzni az automat...

Zoltán1972 kérdése:

Probáltuk behuzni az automat de megszorult a motor . Mi lehetett a baj? Mire számithatok? Az auto egy merci vito láncos vezérléssel

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

bontott új motora :)

Ennyi észt, behúzni egy olyat....

2016. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ugyan mond már meg miért nem lehetne huzni?
2016. dec. 24. 17:05
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért kellett behúzni? Működött előtte rendesen? Ment az elején a behúzás vagy egyből szorult? Honnan tudni, hogy egyáltalán meg van szorulva és az a baj?


Behúzni be lehet amúgy.

2016. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

lehetni lehet csak nem tanácsos.

Mai modern autók vezérlése határesetre méretezve.

A dízeleknek meg a nyomatéka és ereje szintén.

Hogyha nem indítási fordulaton egyenletesen üzemszerűen indítod az ördög nem alszik.


A privát üzenetedre meg:

ha bármi üzemi folyadék befagy víztartalom miatt elvontatnám fütőtt garázsba ott kiolvad(legyen fékfolyadék, vagy vizes üzemanyag...)

A 0ra fogyott üzemanyagtankra meg jöhet a gyártó előírása szerinti első alkalmi indítás(még akkor is ha sok járműnél ez cumicecil)


Ez van sajna ezek nem barkaszok amit útmentén megkuplungozol a fülkéből 30perc alatt :(

2016. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
müködött ment amig a gázolajszüröben volt gázolaj..majd leállt és jött a kiolvasztás..ez egy magasnyomásu diesel a vitonak gyengéje a levegözetés vagy 20 x i aksitöltés öninditozás töltés öninditozás ..de az egy nap.emiatt huztuk meg .elösször azt hittem aksi baj mert csak egy katt volt az öninditonál multiméter jo az aksi..de hoztam egyet tesztelni azzal is csak katt..le az önindito kinn megy...vissza ott nem ujra le .benyultam a fogaskoszoru oldalához ujjal mozgattuk lassan sebességben nem moccan ékszijtárcsánál kulcsal üresben sem moccan...mi lehetett a baja a huzatáskor?
2016. dec. 24. 17:35
 6/19 A kérdező kommentje:

Ment az elején a behúzás vagy egyből szorult?

a furcsa forgott a motor de nem indult be emiatt vissza az udvarra és probáltam aksival de azota meg sem moccan a motorja

2016. dec. 24. 17:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Az elégetlen gázolajjal megtelt az égéstér. A folyadékok nem összenyomhatók. A szelepösszezár miatt mindig van legalább egy henger, ami nem tudja a gázolajat hova összepréselni: Extrém esetben elgörbülhet ilyen esetben a hajtórúd. Reménykedj, h nem ez történt. Ha csaka gázolaj túltengés az ok, akkor reggelre le fog folyni a forgattyúsházba a gázolaj az égéstérből a dugattyúgyűrűk és a hengerpalást között. Ha nincs szerencséd, akkor a hajtórúd hajlott, vagy a vezérműlánc akadt meg. Reggel írd meg mi van!
2016. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

akkor nem igen van szerencsém..hiszen ez tegnapi eset.

mit kell javitattnom akkor?

2016. dec. 24. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Mint írtam privátban is, lehet elugrott a vezérlésed, hiába láncos, a nagy rántáskori igénybevétel miatt megtörténhet ez is. Ugyanis a vezérlés nem arra van kitalálva, h a kaszni hajtsa vissza a motort, hanem a motornak kell jó esetben hajtania a kasztnit. Erre nem nagy az esély, de meg van. Ebben az esetben elég nagy a pác.
2016. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

itt is irok a privátra..lássák mások is

a motor egy irányman sem moccant 1 millimétert sem ..oldalrol probáltam üresben egy ékszijjtárcsánál

2016. dec. 24. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!