Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit vennétek a helyemben?

Ti mit vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Autót vagy motort?

22 éves vagyok, most gyűlt össze annyi pénz, hogy vehessek egy saját járművet. A motor régi álmom, de az autó ma már alapvető elvárás egy férfi iránt nem?


2016. dec. 28. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened.
2016. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Motoron ázol, hideg van rajt, télen már szinte kihívás vele közlekedni,de nem lehetetlen. Van szabadság érzet, nem fog meg a dugó...


Autó: van ben fűtés, általában nem ázik be, télen is kényelmes, nyáron meg hideg (ha van klíma), vásárláshoz, nyaraláshoz praktikusabb.


Én a motort, csak autó mellett tudom elképzelni. De hát mindenkinek mások az igényei.

2016. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp szükséged van autóra, akkor azt vegyél. Amennyiben nélkülözhető, akkor vegyél motort.
2016. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből ítélve nem vagy nagyon tele,tehát kalkulálj a fenntartási költségekkel,szervízzel,barátnővel stb stb...

Kasosz szépen leírta a motor előnyeit-hátrányait de nyílván nem vagy debil,ezekkel Te is pontosan tisztában vagy.

A faterom egyszer kijelentette,hogy akinek nincs autója,az sikertelen ember-talán ennek (is)koszönhetően vettem már 18 évesen egy kiskocsit XD

Mellette itt a motor is,de eszembe nem jutna most felülni rá

2016. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az álmomnál maradtam. Szintén úgy mint te, 22 évesen vettem meg első komolyabb járművemet ami egy kawa er5-ös volt. Azelőtt volt 2 évig simsonom, hiába volt 200k a vételára, hiába volt patika állapotban, a simson csak egy simson. Tegnap töltöttem a 25-öt, 3 hónappal ezelőtt vettem egy kis matizt, nem volt olcsó de nehézkesen összegyűlt rá a pénz. Tehát azt vedd, amit te szeretnél. Mivel nekem mind2 van, eltudom mondani hogy egy autó nagyobb előny, sok szempontból. De motor nélkül nehezen tudnék élni, az a szabadságérzet mikor felülsz rá egy szép nyári napon és elmész túrázni akár egymagad akár barátnőddel, akár követni egy társaságot akivel felmentek a hegyekbe stb stb, az sokkal jobb mint az autóban ülni. Ha most választanom kellene, hogy visszamenjek 3 évet, előbb autót vennék utána motort :)
2016. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A faterom egyszer kijelentette,hogy akinek nincs autója,az sikertelen ember"


hmm :-?

nekem nincs kocsim mégis sikeres vagyok minden téren, akkor hogy is van ez?

2016. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah bocsika elfelejtettem hogy ezen fórumon mindenki mintapolgár,a sikeresség netovábbját testesíti meg

Én kérek elnézést XD


Komolyra fordítva: Nem létezik olyan ember,aki mindenben sikeres.Ha megkapargatnánk a felszínt,lenne ott egy két dolog amire nem vagy büszke..

Na de nem offolok nem csernus vagyok csak faternak adtam igazat XD

2016. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Motor az nagy luxus, télen és esőben nem lehet használni (orális szex, ha mégis azt tennéd), jó időben is problémás, mert a sok ruhát állandóan kell hordanod, és a sisakot is cipeld magaddal mindenfelé. Ja és nem tudsz vele semmi hazavinni, 2 havert sem tudsz ráültetni, stb.

Cserében az autó bármikor elvihet bárhova, fér bele sok cucc, kényelmes, meleg, nyáron hűvös. Egy kisebb autó fenntartása nem sokkal drágább, mint egy motoré, főleg ha a kihasználhatóságát nézzük.

Én a motort csak autó mellé tudom elképzelni.

2016. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!