Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hölgyek! Mesélnétek egy-két...

Hölgyek! Mesélnétek egy-két szituációt amikor elakadtatok a sárban? Mi volt a reakciótok, hogy szabadultatok ki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 07:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyanyám elakadt a tanyán a tehénszarba.

De nem tud ide irni mert nincs net neki.

2018. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
27%
És mit keresett nagyanyád ott?
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

Ha ez érdekel, vannak ilyen videók a neten. Keress rá, töltsd le, és szórakozz azokkal, de ne itt. Tessék, itt egy helyes kis hölgy, aki jól elakadt neked.

[link]

2018. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem akadtam még el sárban. Hóban már igen.

De mivel férjem szeret off road-ozni, Babodra is járunk, ezért nem esek kétségbe.

2019. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen kitartó ember van mint te. Soha ne add fel, lássa csak az utókor hogy milyen színvonalas kérdések születtek régen...
2020. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, nem tudom, honnan jutott most a kérdező eszébe, de nem baj.

Olyan elakadásom nem volt, amiből ne sikerült volna kiszabadulni. Egyszer nagyon régen Kisorosziban ragadtunk a sárba Volgával, a párom vezetett (én vagyok a nő). Hiába hintáztatta, pedig profi volt, a dög nehéz autó csak nem akart kijönni. Már szekeret akartak szerezni a segítők, hogy kihúzza, de végül én ültem a volánhoz és több férfi kitolta, megmenekültünk. Később volt pár saras "élményem", de addig küzdöttem, míg megoldottam. Havas téma is volt, erdőben, kis emelkedőn. A kerék alá tettem a gumiszőnyeget, így meg tudott kapaszkodni az autó. Másik esetnél szintén erdőben az aszfalt mellékút mellé parkoltam a hóba, kijönni nehezen ment, csak pörgött a kerék. Párom csak kiszállt és nézte..:) Végül addig erőltettem a kocsit, hogy elfordította a farát 180 fokban és gyönyörűen ráfordult az aszfaltra a kívánt menetiránynak megfelelően.:)

2020. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
60%

kiszedtem a csörlőt és kihuzattam vele....aztán lekellet mosnom amiért sutyiban elvittem.

És kiderült hogy 3gomb megnyomásával is kijött volna.

2020. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan,nem unod még kiemelgetni? Én ezt betiltatnám! Több hónapos kérdés...
2020. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!