Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hölgyek! Mesélnétek egy-két...

Hölgyek! Mesélnétek egy-két szituációt amikor elakadtatok a sárban? Mi volt a reakciótok, hogy szabadultatok ki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 07:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%

EXTRA BETEG kérdező!


Felvilágosítanálak, hogy amikor egy autó elakad, azt nem tudatosan teszi, nem válogat HÍMNEMŰ ÉS nő között!

2017. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 11! Szerintem a kérdező tapasztalatokra, esetleg hasznos tanácsokra volt kíváncsi. Lehet kötözködni a helyesírással, fogalmazásmóddal, sőt még az akcentussal is, de miért?
2017. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
85%
12-es: mondjuk mert egy férfi pont ugyanúgy tudja kihozni az autót a sárból, mint egy nő. Ha tanácsot kér, akkor férfiaktól miért nem jó neki? Elárulom: azért, mert a nők elakadása a fétise, erre izgul.
2017. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Utolsóval egyet értek! Visegrádon voltam pár éve a barátnőmmel kirándulni, egy pénteki napon februárban. Rajtunk kívül egy lélek nem volt. Isteni volt. A Salamon tornyánál gyalogoltunk fel. Amikor felértünk a bob pályához a parkolóhoz,egy férfi oda jött, ( Egy gyönyörű, nagy autó, talán BMW volt, ha jól emlékszem, vagy Audi) hogy nem segítenénk-e megtolni az autót, mert elakadt. A barátnőmmel ketten neki veselkedünk, hátulról megtoltuk és kiszabadult!
2017. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Azt elfelejtettem írni, hogy nagy hó volt.
2017. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó! Aztán is lehet, hogy a kérdező egy kis fiatal, tapasztalatlan friss jogsis hölgyemény, aki fél az elakadástól és így próbál információt begyűjteni a nő társaitól. Majd megtudjuk, ha válaszol.
2017. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

16-os !

Hű nagyon sajnállak téged ! Szegény agyilag valami nagyon nem stimmel nálad! Ha egy kérdésen így felhúzod magad akkor szerintem menj el valami jó dokihoz!

Köszi puszi:)

2017. febr. 7. 06:44
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer elakadtam a sárban mikor mentem vidékre a nyaralóba. Nyár volt csak egy nagy eső után mentem és elsullyedtem benne.. Szerencsére egy 20 perc alatt sikerült kiszabadulni előre hatra próbáltam menni az elején csak egy helyben pörögtek a kerekek , de aztán sikerült valahogy kiszabadulni :)

24N

2017. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező! A 14-15-16-os válaszoló vagyok! Ha nem vetted volna észre téged védtelek a 13-assal szemben! És azokkal szemben, aki extra betegnek címeztek. De ezek után, ahogy reagáltál, hát tényleg nekik van igazuk! No comment!
2017. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

19-es!

Ne bántsd , mert volt ott előtted egy válaszoló aki a 16os volt csak úgy látszik kitörölte a válaszát!

Nem neked írta!

2017. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!