Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek, ha el akarom...

Szerintetek, ha el akarom adni az autómat akkor megcsináltassam vagy adjam el kevesebbért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

(remélem jó linkeket másoltam)


Ez a 3 külső hibája van és a kesztyűtartó egyik fele le van törve. Motor hibátlan, max annyi, hogy most tavasszal kell a vezérszíjat cserélni benne.


Apu azt mondta, hogy az ütközőt meg tudja csinálni, csak festetni kéne.


És most nem tudom, hogy hogyan érné meg. Eladni olcsóbbért vagy megjavitani és eladni annyiért amennyit ér. (mennyit kérhetnék el érte, kb.? xenon lámpák, 2005-ös audi a4 b7, nincs nagy képernyő benne 2.0 tdi, aluminium kerekek)



2017. jan. 25. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Százezer és még ma értemegyünk. (Te fizeted)
2017. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én adok kettőt. Írj privit.
2017. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kesztyű tartó ha cserélhető bontókban és üzletekben utángyártott után kutatnék . A lökhárító kérdéses , a szélvédő még belefér . Ezt összeadva vagy lemennék az alsó árára vagy megjavítanám és kicsit többért eladnám . Az átírás költsége lealkudható ha pöpec lett .
2017. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Most komolyan, több milliós audira telik, de egy lökhárítót nem tudtok műanyagossal megcsináltatni, majd fényezővel fújatni?


Fordítsd meg a kérdést. Te vennél olyan autót aminél ilyen barkácsolások látszanak.


(Teemészetesen, ha édesapád autófényező, akkor visszavonom az első bekezdést)

2017. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha megcsináltatod, valószínűleg könnyebben eladod. Fényképezd előtte és utána, mert ha rétegvastagság mérővel jönnek, akkor ráparáznak, hogy miért volt festve. Így meg tudod mutatni, hogy az ilyen apró hibák miatt. Ha vezérlést cserélsz, szintén igazolhatóan tedd, de én nem csinálnám meg, mert azt nem fizetik meg.

Ha az esztétikai hibákat megcsinálod, akkor nem biztos, hogy nyersz rajta bármit anyagilag, de könnyebb lesz eladni, mert van, akinek ennyi elég, hogy otthagyjon egy amúgy jó autót.

2017. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor tavasszal ki lesz javitva. De a kesztyűtartót meg lehet ragasztani? van alul a két oldala ahol rögzitve van és az egyik fele el van törve.
2017. jan. 25. 19:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Bontóban vásárolj kesztyűtartót a külső sérüléseket (ahogy itt is tetted) tüntesd fel a hírdetésben. Véletlenül se kezdj el vele foglalkozni. Ha észreveszi a kedves vevő (és rittig kiszúrja) akkor már azon agyal, hogy ez biztos totálkáros és variál. Most akartam eladni egy autót amire mindig rendesen költöttem már nem a legszebb de üzembiztos.

Megcsináltattam rajta egy csomó dolgot de így is olyan ajánlatokat kaptam sajnos, hogy feladtam és inkább megtartom. A vezérlést minden normális ember cserélteti vásárlás után tehát nem szempont eladáskor mert úgyse ér annyival többet. Utálatos dolog az eladás engem nagyon kiábrándított.

2017. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 17:23


"Több milliós kocsira telik..." Annyi eszed van amennyi látszik. :) Ez egy A3as Audi( nekem is ilyen van) korától állapotától függően 1,5-2,5 az átlagára. De ha már ott a 4 karika az már több milliós is mi? Elárulom neked, egy Golf 5 vagy egy jobb Focus is ilyen árban mozog. Ez a baj a magadfantával. Csak a 4 karikátlátjátok,és már az illető bunkó,tahó,pénzes,öntelt,stb. Gratulálok.. Agyhalott. :)

2017. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az A3 elírás? Mert az enyém A4.

Elég kétértelmű válaszokat kaptam.

2017. jan. 25. 21:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor vidd el egy autókereskedésbe és bízd meg őket ha még az árát sem tudod megsaccolni a saját kocsidnak!
2017. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!